Collection: Products
-
BactoPlus Filter Start 5 liter – filterbacteriën voor de vijver
Regular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/LSale price €107,99 -
BactoPlus Filter Start Gel 1 liter – gelvormige filterbacteriën
Regular price €33,49Regular priceUnit price €33,49/LSale price €33,49 -
BactoPlus Filter Start Gel 2,5 liter – gelvormige filterbacteriën
Regular price €69,99Regular priceUnit price €28,00/LSale price €69,99 -
BactoPlus Filter Start Gel 5 liter – gelvormige filterbacteriën
Regular price €128,99Regular priceUnit price €25,80/LSale price €128,99 -
BIO DRUM 100 XXL PUMP trommel filter Filtreau
Regular price €5.625,00Regular priceSale price €5.625,00 -
Biogro123 Bacteriën 1 liter – 3-stappenplan voor een gezonde vijver
Regular price €49,95Regular priceUnit price €49,95/L€59,95Sale price €49,95Sale -
Biogro123 Bacteriën – 3-stappenplan voor grote vijvers (tot 100.000 liter)
Regular price €79,95Regular price€89,95Sale price €79,95Sale -
Biogro123 Bacteriën – 3-stappenplan voor zeer grote vijvers (tot 250.000 liter)
Regular price €149,95Regular price€159,95Sale price €149,95Sale -
Colombo Algadrex 1000 ml – tegen groen water (zweefalg)
Regular price €29,49Regular priceUnit price €29,49/LSale price €29,49 -
Colombo Algadrex 2500 ml – tegen groen water (zweefalg)
Regular price €53,99Regular priceUnit price €21,60/LSale price €53,99 -
Colombo Algadrex 500 ml – tegen groen water (zweefalg)
Regular price €17,49Regular priceUnit price €34,98/LSale price €17,49 -
Colombo Algisin 1000 ml – effectief tegen draadalgen in de vijver
Regular price €33,99Regular priceUnit price €33,99/LSale price €33,99 -
Colombo Algisin 2500 ml – effectief tegen draadalgen in de vijver
Regular price €61,64Regular priceUnit price €24,66/L€68,49Sale price €61,64Sale -
Colombo Algisin 5000 ml – effectief tegen draadalgen in de vijver
Regular price €103,49Regular priceUnit price €20,70/L€114,99Sale price €103,49Sale -
Colombo Alparex 1000 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Regular price €59,99Regular priceUnit price €59,99/LSale price €59,99 -
Colombo Alparex 250 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Regular price €25,99Regular priceUnit price €103,96/LSale price €25,99 -
Colombo Alparex 2500 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Regular price €97,19Regular priceUnit price €38,88/LSale price €97,19 -
Colombo Alparex 500 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Regular price €38,69Regular priceUnit price €77,38/LSale price €38,69 -
Colombo BactoClear 1000 ml – reinigingsbacteriën voor helder vijverwater (20.000 l)
Regular price €25,99Regular priceUnit price €25,99/LSale price €25,99 -
Colombo BactoClear 2500 ml – reinigingsbacteriën voor helder vijverwater (50.000 l)
Regular price €46,34Regular priceUnit price €18,54/L€51,49Sale price €46,34Sale -
Colombo BactoClear 5000 ml – reinigingsbacteriën voor helder vijverwater (100.000 l)
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €83,70Regular priceUnit price €16,74/L€92,99Sale price €83,70Sale -
Colombo BiOx 1000 ml – actieve zuurstof tegen bodemslib en draadalg
Regular price €23,59Regular priceUnit price €23,59/LSale price €23,59 -
Colombo BiOx 2500 ml – actieve zuurstof tegen bodemslib en draadalg
Regular price €40,49Regular priceUnit price €16,20/L€44,49Sale price €40,49Sale -
Colombo BiOx 5000 ml – actieve zuurstof tegen bodemslib en draadalg
Regular price €68,39Regular priceUnit price €13,68/L€75,99Sale price €68,39Sale