Collection: Takazumi Medicijnen
Alle Takazumi-diergeneesmiddelen voor koi en vijvervissen op één plek: Trichofix, Combifix, Parafix en Ichthyofix — tegen huidparasieten, witte stip, schimmel en bacteriële infecties. Behandel gericht en volg altijd de aangegeven dosering. Vragen over de juiste keuze? Neem gerust contact met ons op.
-
Takazumi Combifix (GTC) 500 ml – breedwerkend diergeneesmiddel voor 10 m³
Regular price €49,75Regular priceUnit price €99,50/LSale price €49,75 -
Takazumi Combifix (GTC) 1 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 20 m³
Regular price €63,25Regular priceUnit price €63,25/L€70,25Sale price €63,25Sale -
Takazumi Combifix (GTC) 2,5 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 50 m³
Regular price €126,45Regular priceUnit price €50,58/L€140,50Sale price €126,45Sale -
Takazumi Parafix (FMC) 500 ml – tegen parasieten en schimmel voor 11 m³
Regular price €40,95Regular priceUnit price €81,90/LSale price €40,95 -
Takazumi Parafix (FMC) 1 liter – tegen parasieten en schimmel voor 22 m³
Regular price €56,95Regular priceUnit price €56,95/L€63,25Sale price €56,95Sale -
Takazumi Parafix (FMC) 2,5 liter – tegen parasieten en schimmel voor 55 m³
Regular price €114,55Regular priceUnit price €45,82/L€127,25Sale price €114,55Sale -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 1 liter – tegen huidparasieten voor 17 m³
Regular price €30,75Regular priceUnit price €30,75/LSale price €30,75 -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 2,5 liter – tegen huidparasieten voor 42,5 m³
Regular price €55,95Regular priceUnit price €22,38/L€61,75Sale price €55,95Sale -
Takazumi Trichofix 1 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Regular price €34,50Regular priceUnit price €34,50/LSale price €34,50 -
Takazumi Trichofix 2,5 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Regular price €63,25Regular priceUnit price €25,30/L€70,25Sale price €63,25Sale -
Takazumi Tremafix 90 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €26,50Regular priceUnit price €29,44/100mlSale price €26,50 -
Takazumi Tremafix 180 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €38,95Regular priceUnit price €21,64/100mlSale price €38,95 -
Takazumi Tremafix 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €80,50Regular priceUnit price €161,00/LSale price €80,50 -
Takazumi Tremafix PRO 250 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €43,25Regular priceUnit price €173,00/LSale price €43,25 -
Takazumi Tremafix PRO 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €73,50Regular priceUnit price €147,00/LSale price €73,50 -
Takazumi Tremafix PRO 1 liter – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €144,95Regular priceUnit price €144,95/LSale price €144,95