Collection: Saki Hikari Koivoer
-
Saki Hikari Multi Season S 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €66,59Regular priceUnit price €33,30/kg€73,99Sale price €66,59Sale -
Saki Hikari Multi Season M 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €66,59Regular priceUnit price €33,30/kg€73,99Sale price €66,59Sale -
Saki Hikari Multi Season M 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €130,49Regular priceUnit price €26,10/kg€144,99Sale price €130,49Sale -
Saki Hikari Multi Season M 15 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €310,49Regular priceUnit price €20,70/kg€344,99Sale price €310,49Sale -
Saki Hikari Multi Season L 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €130,49Regular priceUnit price €26,10/kg€144,99Sale price €130,49Sale -
Saki Hikari Growth S 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €50,39Regular priceUnit price €25,20/kg€55,99Sale price €50,39Sale -
Saki Hikari Growth M 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €53,99Regular priceUnit price €27,00/kg€59,99Sale price €53,99Sale -
Saki Hikari Growth M 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Saki Hikari Growth L 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Saki Hikari Growth Sinking M 3 kg – zinkend premium groeivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €74,24Regular priceUnit price €24,75/kg€82,49Sale price €74,24Sale -
Saki Hikari Color S 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €60,74Regular priceUnit price €30,37/kg€67,49Sale price €60,74Sale -
Saki Hikari Color M 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €60,49Regular priceUnit price €30,25/kg€67,49Sale price €60,49Sale -
Saki Hikari Color M 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €121,49Regular priceUnit price €24,30/kg€134,99Sale price €121,49Sale -
Saki Hikari Color L 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €121,49Regular priceUnit price €24,30/kg€134,99Sale price €121,49Sale -
Saki Hikari Balance M 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €89,09Regular priceUnit price €17,82/kg€98,99Sale price €89,09Sale -
Saki Hikari Balance L 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €89,09Regular priceUnit price €17,82/kg€98,99Sale price €89,09Sale -
Saki Hikari Balance Sinking M 3 kg – zinkend probiotisch koivoer
Voeren vanaf 12 °CRegular price €65,24Regular priceUnit price €21,75/kg€72,49Sale price €65,24Sale
Saki Hikari — het Japanse premium topvoer voor de serieuze koiliefhebber
Saki Hikari is de absolute toplijn van Hikari (Kyorin) en wordt in Japan zelf geproduceerd. Dit is het premium koivoer met levende Hikari-Germ-probiotica, waarmee wereldwijd prijswinnende koi worden grootgebracht. Wie het állerbeste voor zijn vissen wil — de beste groei, de diepste kleuren en een optimale spijsvertering — kiest bewust voor Saki Hikari.
Deze kwaliteit heeft een prijs, en die is hem waard: de serieuze koiliefhebber ziet het verschil terug in de conditie, glans en kleur van zijn koi.
De Saki Hikari-lijnen
- Balance — premium dagvoer met probiotica voor dagelijks gebruik
- Growth — voor optimale, gezonde groei (ook verkrijgbaar als zinkend voer)
- Color — voor maximale, diepe kleurontwikkeling
- Multi Season — jaarrond te voeren, over een breed temperatuurbereik
Zoekt u een goede, voordeligere optie voor de algemene vijver? Bekijk dan onze Hikari-lijn, die in Europa wordt geproduceerd.
Persoonlijk advies van Koiproducten.com
Ik ga drie keer per jaar naar Japan om persoonlijk de mooiste koi te selecteren, en ik zie daar hoe de beste kwekers hun vissen voeren. Saki Hikari hoort bij die wereld: het is het voer waarmee toppers worden grootgebracht. Wilt u uw koi naar een hoger niveau tillen, dan is dit de juiste keuze. Ik adviseer u graag welke lijn — Balance, Growth, Color of Multi Season — het beste past bij uw vissen en het seizoen.
En hoeveel gram is dat dan? Dat hangt af van het gewicht van uw vissen en van de watertemperatuur – niet van het merk. Reken het uit voor uw eigen vijver →