Collection: Takazumi
Takazumi is een vertrouwde naam onder koiliefhebbers. Het merk staat bekend om complete voeders, waterbehandelingen en supplementen, ontwikkeld met oog voor de gezondheid van uw koi. In deze collectie vindt u het Takazumi-assortiment. Twijfelt u wat u nodig heeft? Wij denken graag met u mee — eerlijk en deskundig.
-
Takazumi KH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Regular price €12,50Regular priceUnit price €12,50/kgSale price €12,50 -
Takazumi KH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Regular price €20,47Regular priceUnit price €10,24/kg€22,75Sale price €20,47Sale -
Takazumi KH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Regular price €28,13Regular priceUnit price €7,03/kg€31,25Sale price €28,13Sale -
Takazumi GH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Regular price €12,50Regular priceUnit price €12,50/kgSale price €12,50 -
Takazumi GH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Regular price €22,75Regular priceUnit price €11,38/kgSale price €22,75 -
Takazumi GH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Regular price €28,25Regular priceUnit price €7,06/kg€31,25Sale price €28,25Sale -
Takazumi Clay 1 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Regular price €16,50Regular priceUnit price €16,50/kgSale price €16,50 -
Takazumi Clay 2 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Regular price €23,75Regular priceUnit price €11,88/kgSale price €23,75 -
Takazumi Clay 4 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €35,50Regular priceUnit price €8,88/kgSale price €35,50 -
Takazumi Ammofix 1 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Regular price €24,50Regular priceUnit price €24,50/LSale price €24,50 -
Takazumi Ammofix 2,5 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Regular price €48,75Regular priceUnit price €19,50/LSale price €48,75 -
Takazumi Nitrifix 250 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Regular price €16,75Regular priceUnit price €67,00/LSale price €16,75 -
Takazumi Nitrifix 500 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Regular price €30,50Regular priceUnit price €61,00/LSale price €30,50 -
Takazumi Nitrifix 1 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Regular price €53,25Regular priceUnit price €53,25/LSale price €53,25 -
Takazumi Nitrifix 2,5 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €99,25Regular priceUnit price €39,70/LSale price €99,25 -
Takazumi Sludge-Up 1 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Regular price €17,75Regular priceUnit price €17,75/kgSale price €17,75 -
Takazumi Sludge-Up 2 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Regular price €27,25Regular priceUnit price €13,63/kgSale price €27,25 -
Takazumi Sludge-Up 4 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Regular price €47,75Regular priceUnit price €11,94/kgSale price €47,75 -
Takazumi Ecoboost 1 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Regular price €20,95Regular priceUnit price €20,95/kgSale price €20,95 -
Takazumi Ecoboost 2 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Regular price €32,50Regular priceUnit price €16,25/kgSale price €32,50 -
Takazumi Ecoboost 4 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Regular price €40,45Regular priceUnit price €10,11/kg€44,95Sale price €40,45Sale -
Takazumi Kien Pro 500 ml – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €17,95Regular priceUnit price €35,90/LSale price €17,95 -
Takazumi Kien Pro 1 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €29,95Regular priceUnit price €29,95/LSale price €29,95 -
Takazumi Kien Pro 2,5 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €67,95Regular priceUnit price €27,18/LSale price €67,95