Collectie: Producten
-
BactoPlus Filter Start 5 liter – filterbacteriën voor de vijver
Normale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €21,60/lAanbiedingsprijs €107,99 -
BactoPlus Filter Start Gel 1 liter – gelvormige filterbacteriën
Normale prijs €33,49Normale prijsEenheidsprijs €33,49/lAanbiedingsprijs €33,49 -
BactoPlus Filter Start Gel 2,5 liter – gelvormige filterbacteriën
Normale prijs €69,99Normale prijsEenheidsprijs €28,00/lAanbiedingsprijs €69,99 -
BactoPlus Filter Start Gel 5 liter – gelvormige filterbacteriën
Normale prijs €128,99Normale prijsEenheidsprijs €25,80/lAanbiedingsprijs €128,99 -
BIO DRUM 100 XXL PUMP trommel filter Filtreau
Normale prijs €5.625,00Normale prijsAanbiedingsprijs €5.625,00 -
Biogro123 Bacteriën 1 liter – 3-stappenplan voor een gezonde vijver
Normale prijs €49,95Normale prijsEenheidsprijs €49,95/l€59,95Aanbiedingsprijs €49,95Aanbieding -
Biogro123 Bacteriën – 3-stappenplan voor grote vijvers (tot 100.000 liter)
Normale prijs €79,95Normale prijs€89,95Aanbiedingsprijs €79,95Aanbieding -
Biogro123 Bacteriën – 3-stappenplan voor zeer grote vijvers (tot 250.000 liter)
Normale prijs €149,95Normale prijs€159,95Aanbiedingsprijs €149,95Aanbieding -
Colombo Algadrex 1000 ml – tegen groen water (zweefalg)
Normale prijs €29,49Normale prijsEenheidsprijs €29,49/lAanbiedingsprijs €29,49 -
Colombo Algadrex 2500 ml – tegen groen water (zweefalg)
Normale prijs €53,99Normale prijsEenheidsprijs €21,60/lAanbiedingsprijs €53,99 -
Colombo Algadrex 500 ml – tegen groen water (zweefalg)
Normale prijs €17,49Normale prijsEenheidsprijs €34,98/lAanbiedingsprijs €17,49 -
Colombo Algisin 1000 ml – effectief tegen draadalgen in de vijver
Normale prijs €33,99Normale prijsEenheidsprijs €33,99/lAanbiedingsprijs €33,99 -
Colombo Algisin 2500 ml – effectief tegen draadalgen in de vijver
Normale prijs €61,64Normale prijsEenheidsprijs €24,66/l€68,49Aanbiedingsprijs €61,64Aanbieding -
Colombo Algisin 5000 ml – effectief tegen draadalgen in de vijver
Normale prijs €103,49Normale prijsEenheidsprijs €20,70/l€114,99Aanbiedingsprijs €103,49Aanbieding -
Colombo Alparex 1000 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Normale prijs €59,99Normale prijsEenheidsprijs €59,99/lAanbiedingsprijs €59,99 -
Colombo Alparex 250 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Normale prijs €25,99Normale prijsEenheidsprijs €103,96/lAanbiedingsprijs €25,99 -
Colombo Alparex 2500 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Normale prijs €97,19Normale prijsEenheidsprijs €38,88/lAanbiedingsprijs €97,19 -
Colombo Alparex 500 ml – tegen witte stip, schimmel en huidparasieten
Normale prijs €38,69Normale prijsEenheidsprijs €77,38/lAanbiedingsprijs €38,69 -
Colombo BactoClear 1000 ml – reinigingsbacteriën voor helder vijverwater (20.000 l)
Normale prijs €25,99Normale prijsEenheidsprijs €25,99/lAanbiedingsprijs €25,99 -
Colombo BactoClear 2500 ml – reinigingsbacteriën voor helder vijverwater (50.000 l)
Normale prijs €46,34Normale prijsEenheidsprijs €18,54/l€51,49Aanbiedingsprijs €46,34Aanbieding -
Colombo BactoClear 5000 ml – reinigingsbacteriën voor helder vijverwater (100.000 l)
5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €83,70Normale prijsEenheidsprijs €16,74/l€92,99Aanbiedingsprijs €83,70Aanbieding -
Colombo BiOx 1000 ml – actieve zuurstof tegen bodemslib en draadalg
Normale prijs €23,59Normale prijsEenheidsprijs €23,59/lAanbiedingsprijs €23,59 -
Colombo BiOx 2500 ml – actieve zuurstof tegen bodemslib en draadalg
Normale prijs €40,49Normale prijsEenheidsprijs €16,20/l€44,49Aanbiedingsprijs €40,49Aanbieding -
Colombo BiOx 5000 ml – actieve zuurstof tegen bodemslib en draadalg
Normale prijs €68,39Normale prijsEenheidsprijs €13,68/l€75,99Aanbiedingsprijs €68,39Aanbieding