Collectie: Takazumi
Takazumi is een vertrouwde naam onder koiliefhebbers. Het merk staat bekend om complete voeders, waterbehandelingen en supplementen, ontwikkeld met oog voor de gezondheid van uw koi. In deze collectie vindt u het Takazumi-assortiment. Twijfelt u wat u nodig heeft? Wij denken graag met u mee — eerlijk en deskundig.
-
Takazumi KH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Normale prijs €12,50Normale prijsEenheidsprijs €12,50/kgAanbiedingsprijs €12,50 -
Takazumi KH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Normale prijs €20,47Normale prijsEenheidsprijs €10,24/kg€22,75Aanbiedingsprijs €20,47Aanbieding -
Takazumi KH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Normale prijs €28,13Normale prijsEenheidsprijs €7,03/kg€31,25Aanbiedingsprijs €28,13Aanbieding -
Takazumi GH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Normale prijs €12,50Normale prijsEenheidsprijs €12,50/kgAanbiedingsprijs €12,50 -
Takazumi GH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Normale prijs €22,75Normale prijsEenheidsprijs €11,38/kgAanbiedingsprijs €22,75 -
Takazumi GH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Normale prijs €28,25Normale prijsEenheidsprijs €7,06/kg€31,25Aanbiedingsprijs €28,25Aanbieding -
Takazumi Clay 1 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Normale prijs €16,50Normale prijsEenheidsprijs €16,50/kgAanbiedingsprijs €16,50 -
Takazumi Clay 2 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Normale prijs €23,75Normale prijsEenheidsprijs €11,88/kgAanbiedingsprijs €23,75 -
Takazumi Clay 4 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €35,50Normale prijsEenheidsprijs €8,88/kgAanbiedingsprijs €35,50 -
Takazumi Ammofix 1 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Normale prijs €24,50Normale prijsEenheidsprijs €24,50/lAanbiedingsprijs €24,50 -
Takazumi Ammofix 2,5 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Normale prijs €48,75Normale prijsEenheidsprijs €19,50/lAanbiedingsprijs €48,75 -
Takazumi Nitrifix 250 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Normale prijs €16,75Normale prijsEenheidsprijs €67,00/lAanbiedingsprijs €16,75 -
Takazumi Nitrifix 500 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Normale prijs €30,50Normale prijsEenheidsprijs €61,00/lAanbiedingsprijs €30,50 -
Takazumi Nitrifix 1 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Normale prijs €53,25Normale prijsEenheidsprijs €53,25/lAanbiedingsprijs €53,25 -
Takazumi Nitrifix 2,5 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €99,25Normale prijsEenheidsprijs €39,70/lAanbiedingsprijs €99,25 -
Takazumi Sludge-Up 1 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Normale prijs €17,75Normale prijsEenheidsprijs €17,75/kgAanbiedingsprijs €17,75 -
Takazumi Sludge-Up 2 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Normale prijs €27,25Normale prijsEenheidsprijs €13,63/kgAanbiedingsprijs €27,25 -
Takazumi Sludge-Up 4 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Normale prijs €47,75Normale prijsEenheidsprijs €11,94/kgAanbiedingsprijs €47,75 -
Takazumi Ecoboost 1 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Normale prijs €20,95Normale prijsEenheidsprijs €20,95/kgAanbiedingsprijs €20,95 -
Takazumi Ecoboost 2 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Normale prijs €32,50Normale prijsEenheidsprijs €16,25/kgAanbiedingsprijs €32,50 -
Takazumi Ecoboost 4 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Normale prijs €40,45Normale prijsEenheidsprijs €10,11/kg€44,95Aanbiedingsprijs €40,45Aanbieding -
Takazumi Kien Pro 500 ml – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €17,95Normale prijsEenheidsprijs €35,90/lAanbiedingsprijs €17,95 -
Takazumi Kien Pro 1 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €29,95Normale prijsEenheidsprijs €29,95/lAanbiedingsprijs €29,95 -
Takazumi Kien Pro 2,5 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €67,95Normale prijsEenheidsprijs €27,18/lAanbiedingsprijs €67,95