Collectie: Takazumi Medicijnen
Alle Takazumi-diergeneesmiddelen voor koi en vijvervissen op één plek: Trichofix, Combifix, Parafix en Ichthyofix — tegen huidparasieten, witte stip, schimmel en bacteriële infecties. Behandel gericht en volg altijd de aangegeven dosering. Vragen over de juiste keuze? Neem gerust contact met ons op.
-
Takazumi Combifix (GTC) 500 ml – breedwerkend diergeneesmiddel voor 10 m³
Normale prijs €49,75Normale prijsEenheidsprijs €99,50/lAanbiedingsprijs €49,75 -
Takazumi Combifix (GTC) 1 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 20 m³
Normale prijs €63,25Normale prijsEenheidsprijs €63,25/l€70,25Aanbiedingsprijs €63,25Aanbieding -
Takazumi Combifix (GTC) 2,5 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 50 m³
Normale prijs €126,45Normale prijsEenheidsprijs €50,58/l€140,50Aanbiedingsprijs €126,45Aanbieding -
Takazumi Parafix (FMC) 500 ml – tegen parasieten en schimmel voor 11 m³
Normale prijs €40,95Normale prijsEenheidsprijs €81,90/lAanbiedingsprijs €40,95 -
Takazumi Parafix (FMC) 1 liter – tegen parasieten en schimmel voor 22 m³
Normale prijs €56,95Normale prijsEenheidsprijs €56,95/l€63,25Aanbiedingsprijs €56,95Aanbieding -
Takazumi Parafix (FMC) 2,5 liter – tegen parasieten en schimmel voor 55 m³
Normale prijs €114,55Normale prijsEenheidsprijs €45,82/l€127,25Aanbiedingsprijs €114,55Aanbieding -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 1 liter – tegen huidparasieten voor 17 m³
Normale prijs €30,75Normale prijsEenheidsprijs €30,75/lAanbiedingsprijs €30,75 -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 2,5 liter – tegen huidparasieten voor 42,5 m³
Normale prijs €55,95Normale prijsEenheidsprijs €22,38/l€61,75Aanbiedingsprijs €55,95Aanbieding -
Takazumi Trichofix 1 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Normale prijs €34,50Normale prijsEenheidsprijs €34,50/lAanbiedingsprijs €34,50 -
Takazumi Trichofix 2,5 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Normale prijs €63,25Normale prijsEenheidsprijs €25,30/l€70,25Aanbiedingsprijs €63,25Aanbieding -
Takazumi Tremafix 90 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €26,50Normale prijsEenheidsprijs €29,44/100mlAanbiedingsprijs €26,50 -
Takazumi Tremafix 180 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €38,95Normale prijsEenheidsprijs €21,64/100mlAanbiedingsprijs €38,95 -
Takazumi Tremafix 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €80,50Normale prijsEenheidsprijs €161,00/lAanbiedingsprijs €80,50 -
Takazumi Tremafix PRO 250 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €43,25Normale prijsEenheidsprijs €173,00/lAanbiedingsprijs €43,25 -
Takazumi Tremafix PRO 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €73,50Normale prijsEenheidsprijs €147,00/lAanbiedingsprijs €73,50 -
Takazumi Tremafix PRO 1 liter – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €144,95Normale prijsEenheidsprijs €144,95/lAanbiedingsprijs €144,95