Collectie: Takazumi Koivoer
Takazumi is marktleider op het gebied van Koi voer!
-
Zinkend AanbiedingTakazumi Steurvoer 15 kg – zinkend voer voor steur
Normale prijs €145,55Normale prijsEenheidsprijs €9,70/kg€161,75Aanbiedingsprijs €145,55Aanbieding -
Takazumi Friend 5 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €31,95Normale prijsEenheidsprijs €6,39/kgAanbiedingsprijs €31,95 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Friend 10 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €48,95Normale prijsEenheidsprijs €4,90/kg€54,25Aanbiedingsprijs €48,95Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Friend Mix 10 kg – drijvend mixvoer 6 mm voor kleur en groei
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €51,95Normale prijsEenheidsprijs €5,20/kg€57,25Aanbiedingsprijs €51,95Aanbieding -
Takazumi Yugen 750 gram – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Normale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €59,93/kgAanbiedingsprijs €44,95 -
Takazumi Yugen 2,5 kg – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Normale prijs €114,95Normale prijsEenheidsprijs €45,98/kgAanbiedingsprijs €114,95
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.