Collection: Products
-
Griffon PVC-lijm Uni-100 250 ml – waterdicht verlijmen van hard PVC
Regular price €12,99Regular priceUnit price €51,96/LSale price €12,99 -
Griffon PVC-lijm Uni-100 500 ml – waterdicht verlijmen van hard PVC
Regular price €19,99Regular priceUnit price €39,98/LSale price €19,99 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 10 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CRegular price €155,00Regular priceSale price €155,00 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 5 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CRegular price €98,25Regular priceSale price €98,25 -
Hikari Friend Large 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 8–9 mm)
Voeren boven 10 °C4.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €57,14Regular priceUnit price €5,71/kg€59,99Sale price €57,14Sale -
Hikari Friend Medium 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 5–5,5 mm)
Voeren boven 10 °CRegular price €57,14Regular priceUnit price €5,71/kg€59,99Sale price €57,14Sale -
Hikari Gold Large 5 kg – kleurversterkend dagvoer voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €94,49Regular priceUnit price €18,90/kg€104,99Sale price €94,49Sale -
Hikari Staple Large 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €10,80/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Hikari Staple Large 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €30,41Regular priceUnit price €15,21/kg€33,79Sale price €30,41Sale -
Hikari Staple Large 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €60,29Regular priceUnit price €12,06/kg€66,99Sale price €60,29Sale -
Hikari Staple Medium 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €10,80/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Hikari Staple Medium 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €30,41Regular priceUnit price €15,21/kg€33,79Sale price €30,41Sale -
Hikari Staple Medium 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €60,29Regular priceUnit price €12,06/kg€66,99Sale price €60,29Sale -
Hikari Staple Small 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €30,41Regular priceUnit price €15,21/kgSale price €30,41 -
Hikari Staple Small 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €60,29Regular priceUnit price €12,06/kg€66,99Sale price €60,29Sale -
Hikari Wheat-Germ Medium 2 kg – tarwekiemvoer voor koi & siervissen
Voeren boven 5 °CRegular price €40,49Regular priceUnit price €20,25/kg€44,99Sale price €40,49Sale -
JBL ProAquaTest CombiSet Plus NH4 – complete druppeltest-koffer (aquarium & vijver)
Regular price €48,95Regular price€53,82Sale price €48,95Sale -
JBL ProScan Recharge – 24 navul-teststrips voor aquarium & vijver
Regular price €23,63Regular priceSale price €23,63 -
JBL ProScan – digitale wateranalyse met uw smartphone (aquarium & vijver)
Regular price €24,99Regular price€27,95Sale price €24,99Sale -
JPD Fujiyama 10 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €69,95Regular priceUnit price €7,00/kgSale price €69,95 -
JPD Fujiyama 10 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €69,95Regular priceUnit price €7,00/kgSale price €69,95 -
JPD Fujiyama 5 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €44,95Regular priceUnit price €8,99/kgSale price €44,95 -
JPD Fujiyama 5 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €44,95Regular priceUnit price €8,99/kgSale price €44,95 -
KiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (1,2 kg)
Voeren boven 15 °CRegular price €26,00Regular priceSale price €26,00