Collection: Products
-
KOI Wound Care & Repair – propolis tinctuur voor koi
Regular price €21,95Regular priceSale price €21,95 -
KoiCare Growth Plus 2 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €35,00Regular priceUnit price €17,50/kgSale price €35,00 -
KoiCare Growth Plus 8 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €98,00Regular priceUnit price €12,25/kgSale price €98,00 -
Malamix 17 1 liter – natuurlijke gezondheidsmix voor koi en vijvervissen
Regular price €31,95Regular priceUnit price €31,95/LSale price €31,95 -
Malamix 17 2,5 liter – natuurlijke gezondheidsmix voor koi en vijvervissen
Regular price €53,45Regular priceUnit price €21,38/LSale price €53,45 -
Malamix 17 5 liter – natuurlijke gezondheidsmix voor koi en vijvervissen
Regular price €74,95Regular priceUnit price €14,99/L€79,95Sale price €74,95Sale -
Marks Koivoer Champions Edition 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €39,95Regular priceUnit price €13,32/kg€119,85Sale price From €39,95Sale -
Marks Koivoer Champions Edition 4,5 mm Zinkend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €39,95Regular priceUnit price €13,32/kg€119,85Sale price From €39,95Sale -
Marks Koivoer Champions Edition 6 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €39,95Regular priceUnit price €13,32/kg€119,85Sale price From €39,95Sale -
Marks Koivoer Champions Edition 6 mm Zinkend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €39,95Regular priceUnit price €13,32/kg€119,85Sale price From €39,95Sale -
Marks Koivoer Multi Season 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €32,95Regular priceUnit price €10,98/kg€98,85Sale price From €32,95Sale -
Marks Koivoer Multi Season 4,5 mm Zinkend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €32,95Regular priceUnit price €10,98/kg€98,85Sale price From €32,95Sale -
Marks Koivoer Multi Season 6 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €32,95Regular priceUnit price €10,98/kg€98,85Sale price From €32,95Sale -
Marks Koivoer Multi Season 6 mm Zinkend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €32,95Regular priceUnit price €10,98/kg€98,85Sale price From €32,95Sale -
Objectglaasjes voor de microscoop – voor uw slijmuitstrijkje
Regular price €3,65Regular priceSale price €3,65 -
PVC slang kristal blank 9 x 12 mm – per meter
Regular price €2,10Regular priceSale price €2,10 -
Red Label UV-C vervangingslamp 40 watt H-O
Regular price €67,50Regular priceSale price €67,50 -
Saki Hikari Balance L 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €89,09Regular priceUnit price €17,82/kg€98,99Sale price €89,09Sale -
Saki Hikari Balance M 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €89,09Regular priceUnit price €17,82/kg€98,99Sale price €89,09Sale -
Saki Hikari Balance Sinking M 3 kg – zinkend probiotisch koivoer
Voeren vanaf 12 °CRegular price €65,24Regular priceUnit price €21,75/kg€72,49Sale price €65,24Sale -
Saki Hikari Color L 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €121,49Regular priceUnit price €24,30/kg€134,99Sale price €121,49Sale -
Saki Hikari Color M 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €60,49Regular priceUnit price €30,25/kg€67,49Sale price €60,49Sale -
Saki Hikari Color M 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €121,49Regular priceUnit price €24,30/kg€134,99Sale price €121,49Sale -
Saki Hikari Color S 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €60,74Regular priceUnit price €30,37/kg€67,49Sale price €60,74Sale