Collection: Takazumi Koivoer
Takazumi is marktleider op het gebied van Koi voer!
-
Takazumi Junior Premium 1 kg – opkweekvoer voor kleine en baby koi
Voeren vanaf 10 °CRegular price €29,25Regular priceUnit price €29,25/kgSale price €29,25 -
Takazumi Junior Premium 2,5 kg – opkweekvoer voor kleine en baby koi
Voeren vanaf 10 °CRegular price €56,45Regular priceUnit price €22,58/kg€60,50Sale price €56,45Sale -
Takazumi Gold Plus 1 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €18,50Regular priceUnit price €18,50/kgSale price €18,50 -
Takazumi Gold Plus 2,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €36,45Regular priceUnit price €14,58/kg€40,50Sale price €36,45Sale -
Takazumi Gold Plus 4,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €61,85Regular priceUnit price €13,74/kg€68,75Sale price €61,85Sale -
Takazumi Gold Plus 10 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €122,95Regular priceUnit price €12,30/kg€136,75Sale price €122,95Sale -
Takazumi Mix 1 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €18,50Regular priceUnit price €18,50/kgSale price €18,50 -
Takazumi Mix 2,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €36,45Regular priceUnit price €14,58/kg€40,50Sale price €36,45Sale -
Takazumi Mix 4,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €61,87Regular priceUnit price €13,75/kg€68,75Sale price €61,87Sale -
Drijvend SaleTakazumi Mix 10 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €123,97Regular priceUnit price €12,40/kg€137,75Sale price €123,97Sale -
Takazumi High Growth 1 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €16,95Regular priceUnit price €16,95/kgSale price €16,95 -
Takazumi High Growth 2,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €31,45Regular priceUnit price €12,58/kg€34,95Sale price €31,45Sale -
Takazumi High Growth 4,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €54,45Regular priceUnit price €12,10/kg€60,50Sale price €54,45Sale -
Takazumi High Growth 10 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €107,95Regular priceUnit price €10,80/kg€118,95Sale price €107,95Sale -
Takazumi Easy 1 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €17,95Regular priceUnit price €17,95/kgSale price €17,95 -
Takazumi Easy 2,5 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €38,50Regular priceUnit price €15,40/kgSale price €38,50 -
Takazumi Easy 4,5 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €65,75Regular priceUnit price €14,61/kgSale price €65,75 -
Takazumi Easy 10 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €117,25Regular priceUnit price €11,73/kg€130,25Sale price €117,25Sale -
Takazumi Vital 1 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €19,95Regular priceUnit price €19,95/kgSale price €19,95 -
Takazumi Vital 2,5 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €39,37Regular priceUnit price €15,75/kg€43,75Sale price €39,37Sale -
Takazumi Vital 10 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €135,85Regular priceUnit price €13,59/kg€150,95Sale price €135,85Sale -
Takazumi Steurvoer 1,5 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €24,50Regular priceUnit price €16,33/kgSale price €24,50 -
Zinkend SaleTakazumi Steurvoer 4 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €47,95Regular priceUnit price €11,99/kg€53,25Sale price €47,95Sale -
Zinkend SaleTakazumi Steurvoer 7,5 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €85,95Regular priceUnit price €11,46/kg€94,50Sale price €85,95Sale
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.