Collection: Takazumi Koivoer
Takazumi is marktleider op het gebied van Koi voer!
-
Zinkend SaleTakazumi Steurvoer 15 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €145,55Regular priceUnit price €9,70/kg€161,75Sale price €145,55Sale -
Takazumi Friend 5 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €31,95Regular priceUnit price €6,39/kgSale price €31,95 -
Takazumi Friend 10 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €48,95Regular priceUnit price €4,90/kg€54,25Sale price €48,95Sale -
Takazumi Friend Mix 10 kg – drijvend mixvoer 6 mm voor kleur en groei
Voeren vanaf 12 °CRegular price €51,95Regular priceUnit price €5,20/kg€57,25Sale price €51,95Sale -
Takazumi Yugen 750 gram – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Regular price €44,95Regular priceUnit price €59,93/kgSale price €44,95 -
Takazumi Yugen 2,5 kg – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Regular price €114,95Regular priceUnit price €45,98/kgSale price €114,95
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.