Collectie: Producten
-
Griffon PVC-lijm Uni-100 250 ml – waterdicht verlijmen van hard PVC
Normale prijs €12,99Normale prijsEenheidsprijs €51,96/lAanbiedingsprijs €12,99 -
Griffon PVC-lijm Uni-100 500 ml – waterdicht verlijmen van hard PVC
Normale prijs €19,99Normale prijsEenheidsprijs €39,98/lAanbiedingsprijs €19,99 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 10 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CNormale prijs €155,00Normale prijsAanbiedingsprijs €155,00 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 5 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CNormale prijs €98,25Normale prijsAanbiedingsprijs €98,25 -
Hikari Friend Large 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 8–9 mm)
Voeren boven 10 °C4.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €57,14Normale prijsEenheidsprijs €5,71/kg€59,99Aanbiedingsprijs €57,14Aanbieding -
Hikari Friend Medium 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 5–5,5 mm)
Voeren boven 10 °CNormale prijs €57,14Normale prijsEenheidsprijs €5,71/kg€59,99Aanbiedingsprijs €57,14Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Gold Large 5 kg – kleurversterkend dagvoer voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €94,49Normale prijsEenheidsprijs €18,90/kg€104,99Aanbiedingsprijs €94,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Large 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €10,80/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Large 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €30,41Normale prijsEenheidsprijs €15,21/kg€33,79Aanbiedingsprijs €30,41Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Large 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,29Normale prijsEenheidsprijs €12,06/kg€66,99Aanbiedingsprijs €60,29Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Medium 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €10,80/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Medium 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €30,41Normale prijsEenheidsprijs €15,21/kg€33,79Aanbiedingsprijs €30,41Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Medium 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,29Normale prijsEenheidsprijs €12,06/kg€66,99Aanbiedingsprijs €60,29Aanbieding -
Hikari Staple Small 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €30,41Normale prijsEenheidsprijs €15,21/kgAanbiedingsprijs €30,41 -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Small 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,29Normale prijsEenheidsprijs €12,06/kg€66,99Aanbiedingsprijs €60,29Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Wheat-Germ Medium 2 kg – tarwekiemvoer voor koi & siervissen
Voeren boven 5 °CNormale prijs €40,49Normale prijsEenheidsprijs €20,25/kg€44,99Aanbiedingsprijs €40,49Aanbieding -
JBL ProAquaTest CombiSet Plus NH4 – complete druppeltest-koffer (aquarium & vijver)
Normale prijs €48,95Normale prijs€53,82Aanbiedingsprijs €48,95Aanbieding -
JBL ProScan Recharge – 24 navul-teststrips voor aquarium & vijver
Normale prijs €23,63Normale prijsAanbiedingsprijs €23,63 -
JBL ProScan – digitale wateranalyse met uw smartphone (aquarium & vijver)
Normale prijs €24,99Normale prijs€27,95Aanbiedingsprijs €24,99Aanbieding -
JPD Fujiyama 10 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €69,95Normale prijsEenheidsprijs €7,00/kgAanbiedingsprijs €69,95 -
JPD Fujiyama 10 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €69,95Normale prijsEenheidsprijs €7,00/kgAanbiedingsprijs €69,95 -
JPD Fujiyama 5 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €8,99/kgAanbiedingsprijs €44,95 -
JPD Fujiyama 5 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €8,99/kgAanbiedingsprijs €44,95 -
KiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (1,2 kg)
Voeren boven 15 °CNormale prijs €26,00Normale prijsAanbiedingsprijs €26,00