Collectie: Producten
-
KOI Wound Care & Repair – propolis tinctuur voor koi
Normale prijs €21,95Normale prijsAanbiedingsprijs €21,95 -
KoiCare Growth Plus 2 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €35,00Normale prijsEenheidsprijs €17,50/kgAanbiedingsprijs €35,00 -
KoiCare Growth Plus 8 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €98,00Normale prijsEenheidsprijs €12,25/kgAanbiedingsprijs €98,00 -
Malamix 17 1 liter – natuurlijke gezondheidsmix voor koi en vijvervissen
Normale prijs €31,95Normale prijsEenheidsprijs €31,95/lAanbiedingsprijs €31,95 -
Malamix 17 2,5 liter – natuurlijke gezondheidsmix voor koi en vijvervissen
Normale prijs €53,45Normale prijsEenheidsprijs €21,38/lAanbiedingsprijs €53,45 -
Malamix 17 5 liter – natuurlijke gezondheidsmix voor koi en vijvervissen
Normale prijs €74,95Normale prijsEenheidsprijs €14,99/l€79,95Aanbiedingsprijs €74,95Aanbieding -
Marks Koivoer Champions Edition 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €39,95Normale prijsEenheidsprijs €13,32/kg€119,85Aanbiedingsprijs Vanaf €39,95Aanbieding -
Marks Koivoer Champions Edition 4,5 mm Zinkend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €39,95Normale prijsEenheidsprijs €13,32/kg€119,85Aanbiedingsprijs Vanaf €39,95Aanbieding -
Marks Koivoer Champions Edition 6 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €39,95Normale prijsEenheidsprijs €13,32/kg€119,85Aanbiedingsprijs Vanaf €39,95Aanbieding -
Marks Koivoer Champions Edition 6 mm Zinkend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €39,95Normale prijsEenheidsprijs €13,32/kg€119,85Aanbiedingsprijs Vanaf €39,95Aanbieding -
Marks Koivoer Multi Season 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €32,95Normale prijsEenheidsprijs €10,98/kg€98,85Aanbiedingsprijs Vanaf €32,95Aanbieding -
Marks Koivoer Multi Season 4,5 mm Zinkend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €32,95Normale prijsEenheidsprijs €10,98/kg€98,85Aanbiedingsprijs Vanaf €32,95Aanbieding -
Marks Koivoer Multi Season 6 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €32,95Normale prijsEenheidsprijs €10,98/kg€98,85Aanbiedingsprijs Vanaf €32,95Aanbieding -
Marks Koivoer Multi Season 6 mm Zinkend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €32,95Normale prijsEenheidsprijs €10,98/kg€98,85Aanbiedingsprijs Vanaf €32,95Aanbieding -
Objectglaasjes voor de microscoop – voor uw slijmuitstrijkje
Normale prijs €3,65Normale prijsAanbiedingsprijs €3,65 -
PVC slang kristal blank 9 x 12 mm – per meter
Normale prijs €2,10Normale prijsAanbiedingsprijs €2,10 -
Red Label UV-C vervangingslamp 40 watt H-O
Normale prijs €67,50Normale prijsAanbiedingsprijs €67,50 -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Balance L 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €89,09Normale prijsEenheidsprijs €17,82/kg€98,99Aanbiedingsprijs €89,09Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Balance M 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €89,09Normale prijsEenheidsprijs €17,82/kg€98,99Aanbiedingsprijs €89,09Aanbieding -
Zinkend AanbiedingSaki Hikari Balance Sinking M 3 kg – zinkend probiotisch koivoer
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €65,24Normale prijsEenheidsprijs €21,75/kg€72,49Aanbiedingsprijs €65,24Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color L 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €121,49Normale prijsEenheidsprijs €24,30/kg€134,99Aanbiedingsprijs €121,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color M 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €60,49Normale prijsEenheidsprijs €30,25/kg€67,49Aanbiedingsprijs €60,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color M 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €121,49Normale prijsEenheidsprijs €24,30/kg€134,99Aanbiedingsprijs €121,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color S 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,74Normale prijsEenheidsprijs €30,37/kg€67,49Aanbiedingsprijs €60,74Aanbieding