Collection: Products
-
Takazumi Sakan-Ni Pro 2,5 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Regular price €69,95Regular priceUnit price €27,98/LSale price €69,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 5 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Regular price €119,95Regular priceUnit price €23,99/LSale price €119,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 500 ml – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Regular price €20,95Regular priceUnit price €41,90/LSale price €20,95 -
Takazumi Sludge-Up 1 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Regular price €17,75Regular priceUnit price €17,75/kgSale price €17,75 -
Takazumi Sludge-Up 2 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Regular price €27,25Regular priceUnit price €13,63/kgSale price €27,25 -
Takazumi Sludge-Up 4 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Regular price €47,75Regular priceUnit price €11,94/kgSale price €47,75 -
Takazumi Steurvoer 1,5 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €24,50Regular priceUnit price €16,33/kgSale price €24,50 -
Zinkend SaleTakazumi Steurvoer 15 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €145,55Regular priceUnit price €9,70/kg€161,75Sale price €145,55Sale -
Zinkend SaleTakazumi Steurvoer 4 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €47,95Regular priceUnit price €11,99/kg€53,25Sale price €47,95Sale -
Zinkend SaleTakazumi Steurvoer 7,5 kg – zinkend voer voor steur
Regular price €85,95Regular priceUnit price €11,46/kg€94,50Sale price €85,95Sale -
Takazumi Tremafix 180 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €38,95Regular priceUnit price €21,64/100mlSale price €38,95 -
Takazumi Tremafix 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €80,50Regular priceUnit price €161,00/LSale price €80,50 -
Takazumi Tremafix 90 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €26,50Regular priceUnit price €29,44/100mlSale price €26,50 -
Takazumi Tremafix PRO 1 liter – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €144,95Regular priceUnit price €144,95/LSale price €144,95 -
Takazumi Tremafix PRO 250 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €43,25Regular priceUnit price €173,00/LSale price €43,25 -
Takazumi Tremafix PRO 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Regular price €73,50Regular priceUnit price €147,00/LSale price €73,50 -
Takazumi Trichofix 1 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Regular price €34,50Regular priceUnit price €34,50/LSale price €34,50 -
Takazumi Trichofix 2,5 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Regular price €63,25Regular priceUnit price €25,30/L€70,25Sale price €63,25Sale -
Takazumi Vital 1 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €19,95Regular priceUnit price €19,95/kgSale price €19,95 -
Takazumi Vital 10 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €135,85Regular priceUnit price €13,59/kg€150,95Sale price €135,85Sale -
Takazumi Vital 2,5 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €39,37Regular priceUnit price €15,75/kg€43,75Sale price €39,37Sale -
Takazumi Yugen 2,5 kg – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Regular price €114,95Regular priceUnit price €45,98/kgSale price €114,95 -
Takazumi Yugen 750 gram – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Regular price €44,95Regular priceUnit price €59,93/kgSale price €44,95 -
Takazumi Zijderupsen 1700 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Regular price €33,50Regular priceUnit price €19,71/kgSale price €33,50