Collection: Products
-
Takazumi Kien Pro 2,5 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €67,95Regular priceUnit price €27,18/LSale price €67,95 -
Takazumi Kien Pro 500 ml – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €17,95Regular priceUnit price €35,90/LSale price €17,95 -
Takazumi Meelwormen 150 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €12,75Regular priceUnit price €8,50/100gSale price €12,75 -
Takazumi Meelwormen 375 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €26,25Regular priceUnit price €70,00/kgSale price €26,25 -
Takazumi Melkzuurbacteriën 1000 ml – 100% biologisch voor water en darmflora
Regular price €18,95Regular priceUnit price €18,95/LSale price €18,95 -
Takazumi Melkzuurbacteriën 2500 ml – 100% biologisch voor water en darmflora
Regular price €34,95Regular priceUnit price €13,98/LSale price €34,95 -
Takazumi Mix 1 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €18,50Regular priceUnit price €18,50/kgSale price €18,50 -
Drijvend SaleTakazumi Mix 10 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €123,97Regular priceUnit price €12,40/kg€137,75Sale price €123,97Sale -
Takazumi Mix 2,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €36,45Regular priceUnit price €14,58/kg€40,50Sale price €36,45Sale -
Takazumi Mix 4,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €61,87Regular priceUnit price €13,75/kg€68,75Sale price €61,87Sale -
Takazumi Nitrifix 1 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Regular price €53,25Regular priceUnit price €53,25/LSale price €53,25 -
Takazumi Nitrifix 2,5 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €99,25Regular priceUnit price €39,70/LSale price €99,25 -
Takazumi Nitrifix 250 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Regular price €16,75Regular priceUnit price €67,00/LSale price €16,75 -
Takazumi Nitrifix 500 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Regular price €30,50Regular priceUnit price €61,00/LSale price €30,50 -
Takazumi NPC 1 kg – zuurstof, draadalg en medicijnneutralisatie
Regular price €22,25Regular priceUnit price €22,25/kgSale price €22,25 -
Takazumi NPC 2 kg – zuurstof, draadalg en medicijnneutralisatie
Regular price €38,95Regular priceUnit price €19,48/kgSale price €38,95 -
Takazumi NPC 4 kg – zuurstof, draadalg en medicijnneutralisatie
Regular price €55,95Regular priceUnit price €13,99/kgSale price €55,95 -
Takazumi Parafix (FMC) 1 liter – tegen parasieten en schimmel voor 22 m³
Regular price €56,95Regular priceUnit price €56,95/L€63,25Sale price €56,95Sale -
Takazumi Parafix (FMC) 2,5 liter – tegen parasieten en schimmel voor 55 m³
Regular price €114,55Regular priceUnit price €45,82/L€127,25Sale price €114,55Sale -
Takazumi Parafix (FMC) 500 ml – tegen parasieten en schimmel voor 11 m³
Regular price €40,95Regular priceUnit price €81,90/LSale price €40,95 -
Takazumi Russische Gammarus 110 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €10,95Regular priceUnit price €9,95/100gSale price €10,95 -
Takazumi Russische Gammarus 275 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €23,95Regular priceUnit price €87,09/kgSale price €23,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 1 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Regular price €33,95Regular priceUnit price €33,95/LSale price €33,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 10 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Regular price €179,95Regular priceUnit price €18,00/LSale price €179,95