Collection: Products
-
Takazumi Friend 5 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €31,95Regular priceUnit price €6,39/kgSale price €31,95 -
Takazumi Friend Mix 10 kg – drijvend mixvoer 6 mm voor kleur en groei
Voeren vanaf 12 °CRegular price €51,95Regular priceUnit price €5,20/kg€57,25Sale price €51,95Sale -
Takazumi Garnalen 2-4 cm 150 gram – eiwitrijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €9,50Regular priceUnit price €6,33/100gSale price €9,50 -
Takazumi Garnalen 2-4 cm 375 gram – eiwitrijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €18,95Regular priceUnit price €50,53/kgSale price €18,95 -
Takazumi GH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Regular price €12,50Regular priceUnit price €12,50/kgSale price €12,50 -
Takazumi GH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Regular price €22,75Regular priceUnit price €11,38/kgSale price €22,75 -
Takazumi GH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Regular price €28,25Regular priceUnit price €7,06/kg€31,25Sale price €28,25Sale -
Takazumi Gold Plus 1 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €18,50Regular priceUnit price €18,50/kgSale price €18,50 -
Takazumi Gold Plus 10 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €122,95Regular priceUnit price €12,30/kg€136,75Sale price €122,95Sale -
Takazumi Gold Plus 2,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €36,45Regular priceUnit price €14,58/kg€40,50Sale price €36,45Sale -
Takazumi Gold Plus 4,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €61,85Regular priceUnit price €13,74/kg€68,75Sale price €61,85Sale -
Takazumi High Growth 1 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €16,95Regular priceUnit price €16,95/kgSale price €16,95 -
Takazumi High Growth 10 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €107,95Regular priceUnit price €10,80/kg€118,95Sale price €107,95Sale -
Takazumi High Growth 2,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €31,45Regular priceUnit price €12,58/kg€34,95Sale price €31,45Sale -
Takazumi High Growth 4,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €54,45Regular priceUnit price €12,10/kg€60,50Sale price €54,45Sale -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 1 liter – tegen huidparasieten voor 17 m³
Regular price €30,75Regular priceUnit price €30,75/LSale price €30,75 -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 2,5 liter – tegen huidparasieten voor 42,5 m³
Regular price €55,95Regular priceUnit price €22,38/L€61,75Sale price €55,95Sale -
Takazumi Junior Premium 1 kg – opkweekvoer voor kleine en baby koi
Voeren vanaf 10 °CRegular price €29,25Regular priceUnit price €29,25/kgSale price €29,25 -
Takazumi Junior Premium 2,5 kg – opkweekvoer voor kleine en baby koi
Voeren vanaf 10 °CRegular price €56,45Regular priceUnit price €22,58/kg€60,50Sale price €56,45Sale -
Takazumi KH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Regular price €12,50Regular priceUnit price €12,50/kgSale price €12,50 -
Takazumi KH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Regular price €20,47Regular priceUnit price €10,24/kg€22,75Sale price €20,47Sale -
Takazumi KH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Regular price €28,13Regular priceUnit price €7,03/kg€31,25Sale price €28,13Sale -
Takazumi Kien Pro 1 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €29,95Regular priceUnit price €29,95/LSale price €29,95 -
Takazumi Kien Pro 10 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Regular price €179,95Regular priceUnit price €18,00/LSale price €179,95