Collectie: Producten
-
Takazumi Sakan-Ni Pro 2,5 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Normale prijs €69,95Normale prijsEenheidsprijs €27,98/lAanbiedingsprijs €69,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 5 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Normale prijs €119,95Normale prijsEenheidsprijs €23,99/lAanbiedingsprijs €119,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 500 ml – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Normale prijs €20,95Normale prijsEenheidsprijs €41,90/lAanbiedingsprijs €20,95 -
Takazumi Sludge-Up 1 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Normale prijs €17,75Normale prijsEenheidsprijs €17,75/kgAanbiedingsprijs €17,75 -
Takazumi Sludge-Up 2 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Normale prijs €27,25Normale prijsEenheidsprijs €13,63/kgAanbiedingsprijs €27,25 -
Takazumi Sludge-Up 4 kg – ruimt bodemslib op met actieve zuurstof
Normale prijs €47,75Normale prijsEenheidsprijs €11,94/kgAanbiedingsprijs €47,75 -
Takazumi Steurvoer 1,5 kg – zinkend voer voor steur
Normale prijs €24,50Normale prijsEenheidsprijs €16,33/kgAanbiedingsprijs €24,50 -
Zinkend AanbiedingTakazumi Steurvoer 15 kg – zinkend voer voor steur
Normale prijs €145,55Normale prijsEenheidsprijs €9,70/kg€161,75Aanbiedingsprijs €145,55Aanbieding -
Zinkend AanbiedingTakazumi Steurvoer 4 kg – zinkend voer voor steur
Normale prijs €47,95Normale prijsEenheidsprijs €11,99/kg€53,25Aanbiedingsprijs €47,95Aanbieding -
Zinkend AanbiedingTakazumi Steurvoer 7,5 kg – zinkend voer voor steur
Normale prijs €85,95Normale prijsEenheidsprijs €11,46/kg€94,50Aanbiedingsprijs €85,95Aanbieding -
Takazumi Tremafix 180 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €38,95Normale prijsEenheidsprijs €21,64/100mlAanbiedingsprijs €38,95 -
Takazumi Tremafix 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €80,50Normale prijsEenheidsprijs €161,00/lAanbiedingsprijs €80,50 -
Takazumi Tremafix 90 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €26,50Normale prijsEenheidsprijs €29,44/100mlAanbiedingsprijs €26,50 -
Takazumi Tremafix PRO 1 liter – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €144,95Normale prijsEenheidsprijs €144,95/lAanbiedingsprijs €144,95 -
Takazumi Tremafix PRO 250 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €43,25Normale prijsEenheidsprijs €173,00/lAanbiedingsprijs €43,25 -
Takazumi Tremafix PRO 500 ml – tegen huid- en kieuwwormen en parasitaire kreeftachtigen
Normale prijs €73,50Normale prijsEenheidsprijs €147,00/lAanbiedingsprijs €73,50 -
Takazumi Trichofix 1 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Normale prijs €34,50Normale prijsEenheidsprijs €34,50/lAanbiedingsprijs €34,50 -
Takazumi Trichofix 2,5 liter – diergeneesmiddel tegen huidparasieten bij koi
Normale prijs €63,25Normale prijsEenheidsprijs €25,30/l€70,25Aanbiedingsprijs €63,25Aanbieding -
Takazumi Vital 1 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs €19,95/kgAanbiedingsprijs €19,95 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Vital 10 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €135,85Normale prijsEenheidsprijs €13,59/kg€150,95Aanbiedingsprijs €135,85Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Vital 2,5 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €39,37Normale prijsEenheidsprijs €15,75/kg€43,75Aanbiedingsprijs €39,37Aanbieding -
Takazumi Yugen 2,5 kg – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Normale prijs €114,95Normale prijsEenheidsprijs €45,98/kgAanbiedingsprijs €114,95 -
Takazumi Yugen 750 gram – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Normale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €59,93/kgAanbiedingsprijs €44,95 -
Takazumi Zijderupsen 1700 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Normale prijs €33,50Normale prijsEenheidsprijs €19,71/kgAanbiedingsprijs €33,50