Collectie: Producten
-
Takazumi Kien Pro 2,5 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €67,95Normale prijsEenheidsprijs €27,18/lAanbiedingsprijs €67,95 -
Takazumi Kien Pro 500 ml – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €17,95Normale prijsEenheidsprijs €35,90/lAanbiedingsprijs €17,95 -
Takazumi Meelwormen 150 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €12,75Normale prijsEenheidsprijs €8,50/100gAanbiedingsprijs €12,75 -
Takazumi Meelwormen 375 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €26,25Normale prijsEenheidsprijs €70,00/kgAanbiedingsprijs €26,25 -
Takazumi Melkzuurbacteriën 1000 ml – 100% biologisch voor water en darmflora
Normale prijs €18,95Normale prijsEenheidsprijs €18,95/lAanbiedingsprijs €18,95 -
Takazumi Melkzuurbacteriën 2500 ml – 100% biologisch voor water en darmflora
Normale prijs €34,95Normale prijsEenheidsprijs €13,98/lAanbiedingsprijs €34,95 -
Takazumi Mix 1 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €18,50Normale prijsEenheidsprijs €18,50/kgAanbiedingsprijs €18,50 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Mix 10 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €123,97Normale prijsEenheidsprijs €12,40/kg€137,75Aanbiedingsprijs €123,97Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Mix 2,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €36,45Normale prijsEenheidsprijs €14,58/kg€40,50Aanbiedingsprijs €36,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Mix 4,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €61,87Normale prijsEenheidsprijs €13,75/kg€68,75Aanbiedingsprijs €61,87Aanbieding -
Takazumi Nitrifix 1 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Normale prijs €53,25Normale prijsEenheidsprijs €53,25/lAanbiedingsprijs €53,25 -
Takazumi Nitrifix 2,5 liter – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €99,25Normale prijsEenheidsprijs €39,70/lAanbiedingsprijs €99,25 -
Takazumi Nitrifix 250 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Normale prijs €16,75Normale prijsEenheidsprijs €67,00/lAanbiedingsprijs €16,75 -
Takazumi Nitrifix 500 ml – nitrificerende bacteriën tegen nitriet
Normale prijs €30,50Normale prijsEenheidsprijs €61,00/lAanbiedingsprijs €30,50 -
Takazumi NPC 1 kg – zuurstof, draadalg en medicijnneutralisatie
Normale prijs €22,25Normale prijsEenheidsprijs €22,25/kgAanbiedingsprijs €22,25 -
Takazumi NPC 2 kg – zuurstof, draadalg en medicijnneutralisatie
Normale prijs €38,95Normale prijsEenheidsprijs €19,48/kgAanbiedingsprijs €38,95 -
Takazumi NPC 4 kg – zuurstof, draadalg en medicijnneutralisatie
Normale prijs €55,95Normale prijsEenheidsprijs €13,99/kgAanbiedingsprijs €55,95 -
Takazumi Parafix (FMC) 1 liter – tegen parasieten en schimmel voor 22 m³
Normale prijs €56,95Normale prijsEenheidsprijs €56,95/l€63,25Aanbiedingsprijs €56,95Aanbieding -
Takazumi Parafix (FMC) 2,5 liter – tegen parasieten en schimmel voor 55 m³
Normale prijs €114,55Normale prijsEenheidsprijs €45,82/l€127,25Aanbiedingsprijs €114,55Aanbieding -
Takazumi Parafix (FMC) 500 ml – tegen parasieten en schimmel voor 11 m³
Normale prijs €40,95Normale prijsEenheidsprijs €81,90/lAanbiedingsprijs €40,95 -
Takazumi Russische Gammarus 110 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €10,95Normale prijsEenheidsprijs €9,95/100gAanbiedingsprijs €10,95 -
Takazumi Russische Gammarus 275 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €23,95Normale prijsEenheidsprijs €87,09/kgAanbiedingsprijs €23,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 1 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Normale prijs €33,95Normale prijsEenheidsprijs €33,95/lAanbiedingsprijs €33,95 -
Takazumi Sakan-Ni Pro 10 liter – weerstands- en herstelsupplement voor koi
Normale prijs €179,95Normale prijsEenheidsprijs €18,00/lAanbiedingsprijs €179,95