Collectie: Producten
-
Takazumi Friend 5 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €31,95Normale prijsEenheidsprijs €6,39/kgAanbiedingsprijs €31,95 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Friend Mix 10 kg – drijvend mixvoer 6 mm voor kleur en groei
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €51,95Normale prijsEenheidsprijs €5,20/kg€57,25Aanbiedingsprijs €51,95Aanbieding -
Takazumi Garnalen 2-4 cm 150 gram – eiwitrijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €9,50Normale prijsEenheidsprijs €6,33/100gAanbiedingsprijs €9,50 -
Takazumi Garnalen 2-4 cm 375 gram – eiwitrijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €18,95Normale prijsEenheidsprijs €50,53/kgAanbiedingsprijs €18,95 -
Takazumi GH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Normale prijs €12,50Normale prijsEenheidsprijs €12,50/kgAanbiedingsprijs €12,50 -
Takazumi GH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Normale prijs €22,75Normale prijsEenheidsprijs €11,38/kgAanbiedingsprijs €22,75 -
Takazumi GH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de GH-waarde in de vijver
Normale prijs €28,25Normale prijsEenheidsprijs €7,06/kg€31,25Aanbiedingsprijs €28,25Aanbieding -
Takazumi Gold Plus 1 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €18,50Normale prijsEenheidsprijs €18,50/kgAanbiedingsprijs €18,50 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Gold Plus 10 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €122,95Normale prijsEenheidsprijs €12,30/kg€136,75Aanbiedingsprijs €122,95Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Gold Plus 2,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €36,45Normale prijsEenheidsprijs €14,58/kg€40,50Aanbiedingsprijs €36,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Gold Plus 4,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €61,85Normale prijsEenheidsprijs €13,74/kg€68,75Aanbiedingsprijs €61,85Aanbieding -
Takazumi High Growth 1 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €16,95Normale prijsEenheidsprijs €16,95/kgAanbiedingsprijs €16,95 -
Drijvend AanbiedingTakazumi High Growth 10 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €107,95Normale prijsEenheidsprijs €10,80/kg€118,95Aanbiedingsprijs €107,95Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi High Growth 2,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €31,45Normale prijsEenheidsprijs €12,58/kg€34,95Aanbiedingsprijs €31,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi High Growth 4,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €54,45Normale prijsEenheidsprijs €12,10/kg€60,50Aanbiedingsprijs €54,45Aanbieding -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 1 liter – tegen huidparasieten voor 17 m³
Normale prijs €30,75Normale prijsEenheidsprijs €30,75/lAanbiedingsprijs €30,75 -
Takazumi Ichthyofix (Formalin) 2,5 liter – tegen huidparasieten voor 42,5 m³
Normale prijs €55,95Normale prijsEenheidsprijs €22,38/l€61,75Aanbiedingsprijs €55,95Aanbieding -
Takazumi Junior Premium 1 kg – opkweekvoer voor kleine en baby koi
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €29,25Normale prijsEenheidsprijs €29,25/kgAanbiedingsprijs €29,25 -
Zinkend AanbiedingTakazumi Junior Premium 2,5 kg – opkweekvoer voor kleine en baby koi
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €56,45Normale prijsEenheidsprijs €22,58/kg€60,50Aanbiedingsprijs €56,45Aanbieding -
Takazumi KH+ 1 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Normale prijs €12,50Normale prijsEenheidsprijs €12,50/kgAanbiedingsprijs €12,50 -
Takazumi KH+ 2 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Normale prijs €20,47Normale prijsEenheidsprijs €10,24/kg€22,75Aanbiedingsprijs €20,47Aanbieding -
Takazumi KH+ 4 kg – verhoogt & stabiliseert de KH-waarde tegen verzuring
Normale prijs €28,13Normale prijsEenheidsprijs €7,03/kg€31,25Aanbiedingsprijs €28,13Aanbieding -
Takazumi Kien Pro 1 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €29,95Normale prijsEenheidsprijs €29,95/lAanbiedingsprijs €29,95 -
Takazumi Kien Pro 10 liter – vloeibare aanvullende voeding voor koi
Normale prijs €179,95Normale prijsEenheidsprijs €18,00/lAanbiedingsprijs €179,95