Collection: Products
-
Saki Hikari Growth L 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Saki Hikari Growth M 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €53,99Regular priceUnit price €27,00/kg€59,99Sale price €53,99Sale -
Saki Hikari Growth M 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Saki Hikari Growth S 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €50,39Regular priceUnit price €25,20/kg€55,99Sale price €50,39Sale -
Saki Hikari Growth Sinking M 3 kg – zinkend premium groeivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €74,24Regular priceUnit price €24,75/kg€82,49Sale price €74,24Sale -
Saki Hikari Multi Season L 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €130,49Regular priceUnit price €26,10/kg€144,99Sale price €130,49Sale -
Saki Hikari Multi Season M 15 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €310,49Regular priceUnit price €20,70/kg€344,99Sale price €310,49Sale -
Saki Hikari Multi Season M 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €66,59Regular priceUnit price €33,30/kg€73,99Sale price €66,59Sale -
Saki Hikari Multi Season M 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €130,49Regular priceUnit price €26,10/kg€144,99Sale price €130,49Sale -
Saki Hikari Multi Season S 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €66,59Regular priceUnit price €33,30/kg€73,99Sale price €66,59Sale -
Seneye Slide Pack – navulslides voor de Seneye Pond V2 vijverbewaker
Regular price €38,95Regular priceSale price €38,95 -
Shinsuke Bacto Power 250 g – Japanse filterbacteriën die ook nitraat afbreken
Regular price €34,94Regular priceUnit price €139,76/kgSale price €34,94 -
Shinsuke Bacto Power 500 g – Japanse filterbacteriën die ook nitraat afbreken
Regular price €64,95Regular priceUnit price €129,90/kgSale price €64,95 -
Shinsuke Micro Mineral 1 kg – 40+ mineralen en enzymen voor mudpond-water
Regular price €59,95Regular priceUnit price €59,95/kgSale price €59,95 -
Shinsuke Mineral Plus – mineralen voor mudpond-waterkwaliteit
Regular price €34,95Regular priceSale price €34,95 -
SuperFish Air Blow 100 – professionele luchtpomp voor de vijver
Regular price €202,05Regular price€224,49Sale price €202,05Sale -
SuperFish Air Blow 50 – professionele luchtpomp voor de vijver
Regular price €169,25Regular price€187,49Sale price €169,25Sale -
SuperFish Digi Test pH – digitale pH-meter voor vijver en aquarium
Regular price €14,49Regular priceSale price €14,49 -
SuperFish luchtsteen plat 200 mm met omranding – fijne beluchting
Regular price €34,95Regular priceSale price €34,95 -
SuperFish Pond Clear UVC 15000 – 18 watt UV-C tegen groen water
Regular price €94,49Regular priceSale price €94,49 -
SuperFish Pond Clear UVC 7500 – 9 watt UV-C tegen groen water
Regular price €83,99Regular priceSale price €83,99 -
SuperFish Pond Cover Net 10 x 6 m – vijverafdeknet met 24 grondpennen
Regular price €51,95Regular priceSale price €51,95 -
SuperFish Pond Cover Net 3 x 2 m – vijverafdeknet met 10 grondpennen
Regular price €9,95Regular priceSale price €9,95 -
SuperFish Pond Cover Net 3 x 4 m – vijverafdeknet met 10 grondpennen
Regular price €15,95Regular priceSale price €15,95