Collection: Products
-
SuperFish Pond Cover Net 4 x 4 m – vijverafdeknet met 10 grondpennen
Regular price €17,95Regular priceSale price €17,95 -
SuperFish Pond Cover Net 5 x 4 m – vijverafdeknet met 14 grondpennen
Regular price €21,95Regular priceSale price €21,95 -
SuperFish Pond Cover Net 6 x 4 m – vijverafdeknet met 14 grondpennen
Regular price €24,95Regular priceSale price €24,95 -
SuperFish Solar Fish Feeder 12V-lader – opladen zonder zonlicht
Regular price €17,95Regular priceSale price €17,95 -
SuperFish Solar Fish Feeder XL – voederautomaat op zonne-energie (12 liter)
Regular price €161,99Regular price€179,99Sale price €161,99Sale -
SuperFish Solar Fish Feeder – voederautomaat op zonne-energie (6 liter)
Regular price €123,75Regular price€137,49Sale price €123,75Sale -
SuperFish Vijverthermometer – drijvende thermometer voor de vijver
Regular price €6,99Regular priceSale price €6,99 -
SuperFish Vijverzout 10 liter – natuurzout zonder toevoegingen
Regular price €17,50Regular priceSale price €17,50 -
Takazumi Ammofix 1 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Regular price €24,50Regular priceUnit price €24,50/LSale price €24,50 -
Takazumi Ammofix 2,5 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Regular price €48,75Regular priceUnit price €19,50/LSale price €48,75 -
Takazumi Clay 1 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Regular price €16,50Regular priceUnit price €16,50/kgSale price €16,50 -
Takazumi Clay 2 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Regular price €23,75Regular priceUnit price €11,88/kgSale price €23,75 -
Takazumi Clay 4 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €35,50Regular priceUnit price €8,88/kgSale price €35,50 -
Takazumi Combifix (GTC) 1 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 20 m³
Regular price €63,25Regular priceUnit price €63,25/L€70,25Sale price €63,25Sale -
Takazumi Combifix (GTC) 2,5 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 50 m³
Regular price €126,45Regular priceUnit price €50,58/L€140,50Sale price €126,45Sale -
Takazumi Combifix (GTC) 500 ml – breedwerkend diergeneesmiddel voor 10 m³
Regular price €49,75Regular priceUnit price €99,50/LSale price €49,75 -
Takazumi Easy 1 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €17,95Regular priceUnit price €17,95/kgSale price €17,95 -
Takazumi Easy 10 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €117,25Regular priceUnit price €11,73/kg€130,25Sale price €117,25Sale -
Takazumi Easy 2,5 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €38,50Regular priceUnit price €15,40/kgSale price €38,50 -
Takazumi Easy 4,5 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CRegular price €65,75Regular priceUnit price €14,61/kgSale price €65,75 -
Takazumi Ecoboost 1 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Regular price €20,95Regular priceUnit price €20,95/kgSale price €20,95 -
Takazumi Ecoboost 2 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Regular price €32,50Regular priceUnit price €16,25/kgSale price €32,50 -
Takazumi Ecoboost 4 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Regular price €40,45Regular priceUnit price €10,11/kg€44,95Sale price €40,45Sale -
Takazumi Friend 10 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €48,95Regular priceUnit price €4,90/kg€54,25Sale price €48,95Sale