Collection: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Aquatic Science Champion Growth Medium 2 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €48,55Regular priceUnit price €24,28/kg€53,95Sale price €48,55Sale -
Aquatic Science Champion Growth Medium 5 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €96,25Regular priceUnit price €19,25/kg€106,95Sale price €96,25Sale -
Aquatic Science Champion Growth Large 2 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €48,55Regular priceUnit price €24,28/kg€53,95Sale price €48,55Sale -
Aquatic Science Champion Growth Large 5 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €96,25Regular priceUnit price €19,25/kg€106,95Sale price €96,25Sale -
Hikari Friend Medium 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 5–5,5 mm)
Voeren boven 10 °CRegular price €57,14Regular priceUnit price €5,71/kg€59,99Sale price €57,14Sale -
Hikari Friend Large 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 8–9 mm)
Voeren boven 10 °C4.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €57,14Regular priceUnit price €5,71/kg€59,99Sale price €57,14Sale -
Hikari Staple Small 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €30,41Regular priceUnit price €15,21/kgSale price €30,41 -
Hikari Staple Small 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €60,29Regular priceUnit price €12,06/kg€66,99Sale price €60,29Sale -
Hikari Staple Medium 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €30,41Regular priceUnit price €15,21/kg€33,79Sale price €30,41Sale -
Hikari Staple Medium 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €60,29Regular priceUnit price €12,06/kg€66,99Sale price €60,29Sale -
Hikari Staple Medium 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €10,80/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Hikari Staple Large 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €30,41Regular priceUnit price €15,21/kg€33,79Sale price €30,41Sale -
Hikari Staple Large 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €60,29Regular priceUnit price €12,06/kg€66,99Sale price €60,29Sale -
Hikari Staple Large 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €10,80/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Hikari Gold Large 5 kg – kleurversterkend dagvoer voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €94,49Regular priceUnit price €18,90/kg€104,99Sale price €94,49Sale -
Hikari Wheat-Germ Medium 2 kg – tarwekiemvoer voor koi & siervissen
Voeren boven 5 °CRegular price €40,49Regular priceUnit price €20,25/kg€44,99Sale price €40,49Sale -
Saki Hikari Multi Season S 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €66,59Regular priceUnit price €33,30/kg€73,99Sale price €66,59Sale -
Saki Hikari Multi Season M 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €66,59Regular priceUnit price €33,30/kg€73,99Sale price €66,59Sale -
Saki Hikari Multi Season M 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €130,49Regular priceUnit price €26,10/kg€144,99Sale price €130,49Sale -
Saki Hikari Multi Season M 15 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €310,49Regular priceUnit price €20,70/kg€344,99Sale price €310,49Sale -
Saki Hikari Multi Season L 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CRegular price €130,49Regular priceUnit price €26,10/kg€144,99Sale price €130,49Sale -
Saki Hikari Growth S 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €50,39Regular priceUnit price €25,20/kg€55,99Sale price €50,39Sale -
Saki Hikari Growth M 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €53,99Regular priceUnit price €27,00/kg€59,99Sale price €53,99Sale -
Saki Hikari Growth M 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/kg€119,99Sale price €107,99Sale
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.