Collection: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Saki Hikari Growth L 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CRegular price €107,99Regular priceUnit price €21,60/kg€119,99Sale price €107,99Sale -
Saki Hikari Color S 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €60,74Regular priceUnit price €30,37/kg€67,49Sale price €60,74Sale -
Saki Hikari Color M 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price €60,49Regular priceUnit price €30,25/kg€67,49Sale price €60,49Sale -
Saki Hikari Color M 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €121,49Regular priceUnit price €24,30/kg€134,99Sale price €121,49Sale -
Saki Hikari Color L 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CRegular price €121,49Regular priceUnit price €24,30/kg€134,99Sale price €121,49Sale -
Saki Hikari Balance M 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €89,09Regular priceUnit price €17,82/kg€98,99Sale price €89,09Sale -
Saki Hikari Balance L 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €89,09Regular priceUnit price €17,82/kg€98,99Sale price €89,09Sale -
JPD Fujiyama 5 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €44,95Regular priceUnit price €8,99/kgSale price €44,95 -
JPD Fujiyama 10 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €69,95Regular priceUnit price €7,00/kgSale price €69,95 -
JPD Fujiyama 5 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €44,95Regular priceUnit price €8,99/kgSale price €44,95 -
JPD Fujiyama 10 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CRegular price €69,95Regular priceUnit price €7,00/kgSale price €69,95 -
KiGen Tosai 3 mm – premium groeivoer voor jonge koi (1,2 kg)
Regular price €33,00Regular priceSale price €33,00 -
KiGen Tosai 3 mm – premium groeivoer voor jonge koi (5 kg)
Regular price €113,05Regular price€119,00Sale price €113,05Sale -
KiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (1,2 kg)
Voeren boven 15 °CRegular price €26,00Regular priceSale price €26,00 -
KiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (5 kg)
Voeren boven 15 °CRegular price €84,55Regular price€89,00Sale price €84,55Sale -
KiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (10 kg)
Voeren boven 15 °CRegular price €151,05Regular price€159,00Sale price €151,05Sale -
KiGen Miori 6 mm – premium allroundvoer voor groei, kleur & gezondheid (1,2 kg)
Regular price €19,00Regular priceSale price €19,00 -
KiGen Miori 6 mm – premium allroundvoer voor groei, kleur & gezondheid (5 kg)
Regular price €65,55Regular price€69,00Sale price €65,55Sale -
KiGen Miori 6 mm – premium allroundvoer voor groei, kleur & gezondheid (10 kg)
Regular price €113,05Regular price€119,00Sale price €113,05Sale -
KiGen Marujyu Special 6 mm Drijvend met RG-92 – topvoer voor showkoi (1,2 kg)
Voeren boven 15 °CRegular price €29,00Regular priceSale price €29,00 -
KiGen Marujyu Special 6 mm Drijvend met RG-92 – topvoer voor showkoi (5 kg)
Voeren boven 15 °CRegular price €90,00Regular price€99,00Sale price €90,00Sale -
KiGen Marujyu Special 6 mm Drijvend met RG-92 – topvoer voor showkoi (10 kg)
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price €179,55Regular price€189,00Sale price €179,55Sale -
KiGen Manju 6 mm – eiwitarm jaarrond- en wintervoer voor koi (5 kg)
Regular price €84,55Regular price€89,00Sale price €84,55Sale -
KiGen Manju 6 mm – eiwitarm jaarrond- en wintervoer voor koi (10 kg)
Regular price €151,05Regular price€159,00Sale price €151,05Sale
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.