Collection: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Marks Koivoer Champions Edition 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €39,95Regular priceUnit price €13,32/kg€119,85Sale price From €39,95Sale -
Marks Koivoer Champions Edition 6 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €39,95Regular priceUnit price €13,32/kg€119,85Sale price From €39,95Sale -
Marks Koivoer Multi Season 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €32,95Regular priceUnit price €10,98/kg€98,85Sale price From €32,95Sale -
Marks Koivoer Multi Season 6 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CRegular price From €32,95Regular priceUnit price €10,98/kg€98,85Sale price From €32,95Sale -
Takazumi Gold Plus 1 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €18,50Regular priceUnit price €18,50/kgSale price €18,50 -
Takazumi Gold Plus 2,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €36,45Regular priceUnit price €14,58/kg€40,50Sale price €36,45Sale -
Takazumi Gold Plus 4,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €61,85Regular priceUnit price €13,74/kg€68,75Sale price €61,85Sale -
Takazumi Gold Plus 10 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CRegular price €122,95Regular priceUnit price €12,30/kg€136,75Sale price €122,95Sale -
Takazumi Mix 1 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €18,50Regular priceUnit price €18,50/kgSale price €18,50 -
Takazumi Mix 2,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €36,45Regular priceUnit price €14,58/kg€40,50Sale price €36,45Sale -
Takazumi Mix 4,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €61,87Regular priceUnit price €13,75/kg€68,75Sale price €61,87Sale -
Drijvend SaleTakazumi Mix 10 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CRegular price €123,97Regular priceUnit price €12,40/kg€137,75Sale price €123,97Sale -
Takazumi High Growth 1 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €16,95Regular priceUnit price €16,95/kgSale price €16,95 -
Takazumi High Growth 2,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €31,45Regular priceUnit price €12,58/kg€34,95Sale price €31,45Sale -
Takazumi High Growth 4,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €54,45Regular priceUnit price €12,10/kg€60,50Sale price €54,45Sale -
Takazumi High Growth 10 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CRegular price €107,95Regular priceUnit price €10,80/kg€118,95Sale price €107,95Sale -
Takazumi Vital 1 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €19,95Regular priceUnit price €19,95/kgSale price €19,95 -
Takazumi Vital 2,5 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €39,37Regular priceUnit price €15,75/kg€43,75Sale price €39,37Sale -
Takazumi Vital 10 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CRegular price €135,85Regular priceUnit price €13,59/kg€150,95Sale price €135,85Sale -
Takazumi Friend 10 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €48,95Regular priceUnit price €4,90/kg€54,25Sale price €48,95Sale -
Takazumi Friend Mix 10 kg – drijvend mixvoer 6 mm voor kleur en groei
Voeren vanaf 12 °CRegular price €51,95Regular priceUnit price €5,20/kg€57,25Sale price €51,95Sale -
Takazumi Friend 5 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CRegular price €31,95Regular priceUnit price €6,39/kgSale price €31,95 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 5 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CRegular price €98,25Regular priceSale price €98,25 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 10 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CRegular price €155,00Regular priceSale price €155,00
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.