Collection: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Aquatic Science Excellent Color Large 2 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CRegular price €46,95Regular priceUnit price €23,48/kgSale price €46,95 -
Aquatic Science All Seasons Large 5 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Regular price €68,00Regular priceUnit price €13,60/kgSale price €68,00 -
Aquatic Science Excellent Color Medium 5 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CRegular price €93,95Regular priceUnit price €18,79/kgSale price €93,95 -
Aquatic Science Excellent Color Large 5 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CRegular price €93,95Regular priceUnit price €18,79/kgSale price €93,95 -
Takazumi Zijderupsen 750 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Regular price €19,95Regular priceUnit price €26,60/kgSale price €19,95 -
Aquatic Science All Seasons Small 2 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Regular price €29,95Regular priceUnit price €14,98/kg€35,00Sale price €29,95Sale -
Aquatic Science Excellent Color Small 5 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CRegular price €93,95Regular priceUnit price €18,79/kgSale price €93,95 -
Aquatic Science All Seasons Medium 2 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Regular price €29,95Regular priceUnit price €14,98/kg€35,00Sale price €29,95Sale -
Aquatic Science Excellent Color Small 2 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CRegular price €46,95Regular priceUnit price €23,48/kgSale price €46,95 -
Aquatic Science Excellent Color Medium 2 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CRegular price €46,95Regular priceUnit price €23,48/kgSale price €46,95 -
Aquatic Science All Seasons Small 5 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Regular price €68,00Regular priceUnit price €13,60/kgSale price €68,00 -
Takazumi Russische Gammarus 275 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €23,95Regular priceUnit price €87,09/kgSale price €23,95 -
Takazumi Zijderupsen 300 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Regular price €10,50Regular priceUnit price €35,00/kgSale price €10,50 -
Aquatic Science All Seasons Medium 5 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Regular price €68,00Regular priceUnit price €13,60/kgSale price €68,00 -
Takazumi Zijderupsen 1700 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Regular price €33,50Regular priceUnit price €19,71/kgSale price €33,50 -
Takazumi Meelwormen 375 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €26,25Regular priceUnit price €70,00/kgSale price €26,25 -
Takazumi Russische Gammarus 110 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €10,95Regular priceUnit price €9,95/100gSale price €10,95 -
Takazumi Garnalen 2-4 cm 375 gram – eiwitrijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CRegular price €18,95Regular priceUnit price €50,53/kgSale price €18,95 -
KoiCare Growth Plus 8 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €98,00Regular priceUnit price €12,25/kgSale price €98,00 -
Aquatic Science All Seasons Large 2 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Regular price €29,95Regular priceUnit price €14,98/kg€35,00Sale price €29,95Sale -
Takazumi Meelwormen 150 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €12,75Regular priceUnit price €8,50/100gSale price €12,75 -
KoiCare Growth Plus 2 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CRegular price €35,00Regular priceUnit price €17,50/kgSale price €35,00 -
Takazumi Yugen 2,5 kg – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Regular price €114,95Regular priceUnit price €45,98/kgSale price €114,95 -
Takazumi Yugen 750 gram – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Regular price €44,95Regular priceUnit price €59,93/kgSale price €44,95
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.