Collectie: Producten
-
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth L 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €21,60/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth M 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €53,99Normale prijsEenheidsprijs €27,00/kg€59,99Aanbiedingsprijs €53,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth M 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €21,60/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth S 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €50,39Normale prijsEenheidsprijs €25,20/kg€55,99Aanbiedingsprijs €50,39Aanbieding -
Zinkend AanbiedingSaki Hikari Growth Sinking M 3 kg – zinkend premium groeivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €74,24Normale prijsEenheidsprijs €24,75/kg€82,49Aanbiedingsprijs €74,24Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season L 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €130,49Normale prijsEenheidsprijs €26,10/kg€144,99Aanbiedingsprijs €130,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season M 15 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €310,49Normale prijsEenheidsprijs €20,70/kg€344,99Aanbiedingsprijs €310,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season M 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €66,59Normale prijsEenheidsprijs €33,30/kg€73,99Aanbiedingsprijs €66,59Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season M 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €130,49Normale prijsEenheidsprijs €26,10/kg€144,99Aanbiedingsprijs €130,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season S 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €66,59Normale prijsEenheidsprijs €33,30/kg€73,99Aanbiedingsprijs €66,59Aanbieding -
Seneye Slide Pack – navulslides voor de Seneye Pond V2 vijverbewaker
Normale prijs €38,95Normale prijsAanbiedingsprijs €38,95 -
Shinsuke Bacto Power 250 g – Japanse filterbacteriën die ook nitraat afbreken
Normale prijs €34,94Normale prijsEenheidsprijs €139,76/kgAanbiedingsprijs €34,94 -
Shinsuke Bacto Power 500 g – Japanse filterbacteriën die ook nitraat afbreken
Normale prijs €64,95Normale prijsEenheidsprijs €129,90/kgAanbiedingsprijs €64,95 -
Shinsuke Micro Mineral 1 kg – 40+ mineralen en enzymen voor mudpond-water
Normale prijs €59,95Normale prijsEenheidsprijs €59,95/kgAanbiedingsprijs €59,95 -
Shinsuke Mineral Plus – mineralen voor mudpond-waterkwaliteit
Normale prijs €34,95Normale prijsAanbiedingsprijs €34,95 -
SuperFish Air Blow 100 – professionele luchtpomp voor de vijver
Normale prijs €202,05Normale prijs€224,49Aanbiedingsprijs €202,05Aanbieding -
SuperFish Air Blow 50 – professionele luchtpomp voor de vijver
Normale prijs €169,25Normale prijs€187,49Aanbiedingsprijs €169,25Aanbieding -
SuperFish Digi Test pH – digitale pH-meter voor vijver en aquarium
Normale prijs €14,49Normale prijsAanbiedingsprijs €14,49 -
SuperFish luchtsteen plat 200 mm met omranding – fijne beluchting
Normale prijs €34,95Normale prijsAanbiedingsprijs €34,95 -
SuperFish Pond Clear UVC 15000 – 18 watt UV-C tegen groen water
Normale prijs €94,49Normale prijsAanbiedingsprijs €94,49 -
SuperFish Pond Clear UVC 7500 – 9 watt UV-C tegen groen water
Normale prijs €83,99Normale prijsAanbiedingsprijs €83,99 -
SuperFish Pond Cover Net 10 x 6 m – vijverafdeknet met 24 grondpennen
Normale prijs €51,95Normale prijsAanbiedingsprijs €51,95 -
SuperFish Pond Cover Net 3 x 2 m – vijverafdeknet met 10 grondpennen
Normale prijs €9,95Normale prijsAanbiedingsprijs €9,95 -
SuperFish Pond Cover Net 3 x 4 m – vijverafdeknet met 10 grondpennen
Normale prijs €15,95Normale prijsAanbiedingsprijs €15,95