Collectie: Producten
-
SuperFish Pond Cover Net 4 x 4 m – vijverafdeknet met 10 grondpennen
Normale prijs €17,95Normale prijsAanbiedingsprijs €17,95 -
SuperFish Pond Cover Net 5 x 4 m – vijverafdeknet met 14 grondpennen
Normale prijs €21,95Normale prijsAanbiedingsprijs €21,95 -
SuperFish Pond Cover Net 6 x 4 m – vijverafdeknet met 14 grondpennen
Normale prijs €24,95Normale prijsAanbiedingsprijs €24,95 -
SuperFish Solar Fish Feeder 12V-lader – opladen zonder zonlicht
Normale prijs €17,95Normale prijsAanbiedingsprijs €17,95 -
SuperFish Solar Fish Feeder XL – voederautomaat op zonne-energie (12 liter)
Normale prijs €161,99Normale prijs€179,99Aanbiedingsprijs €161,99Aanbieding -
SuperFish Solar Fish Feeder – voederautomaat op zonne-energie (6 liter)
Normale prijs €123,75Normale prijs€137,49Aanbiedingsprijs €123,75Aanbieding -
SuperFish Vijverthermometer – drijvende thermometer voor de vijver
Normale prijs €6,99Normale prijsAanbiedingsprijs €6,99 -
SuperFish Vijverzout 10 liter – natuurzout zonder toevoegingen
Normale prijs €17,50Normale prijsAanbiedingsprijs €17,50 -
Takazumi Ammofix 1 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Normale prijs €24,50Normale prijsEenheidsprijs €24,50/lAanbiedingsprijs €24,50 -
Takazumi Ammofix 2,5 liter – bacteriën tegen ammonium (ammoniak)
Normale prijs €48,75Normale prijsEenheidsprijs €19,50/lAanbiedingsprijs €48,75 -
Takazumi Clay 1 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Normale prijs €16,50Normale prijsEenheidsprijs €16,50/kgAanbiedingsprijs €16,50 -
Takazumi Clay 2 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
Normale prijs €23,75Normale prijsEenheidsprijs €11,88/kgAanbiedingsprijs €23,75 -
Takazumi Clay 4 kg – mineralenklei voor helder en gezond vijverwater
5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €35,50Normale prijsEenheidsprijs €8,88/kgAanbiedingsprijs €35,50 -
Takazumi Combifix (GTC) 1 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 20 m³
Normale prijs €63,25Normale prijsEenheidsprijs €63,25/l€70,25Aanbiedingsprijs €63,25Aanbieding -
Takazumi Combifix (GTC) 2,5 liter – breedwerkend diergeneesmiddel voor 50 m³
Normale prijs €126,45Normale prijsEenheidsprijs €50,58/l€140,50Aanbiedingsprijs €126,45Aanbieding -
Takazumi Combifix (GTC) 500 ml – breedwerkend diergeneesmiddel voor 10 m³
Normale prijs €49,75Normale prijsEenheidsprijs €99,50/lAanbiedingsprijs €49,75 -
Takazumi Easy 1 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €17,95Normale prijsEenheidsprijs €17,95/kgAanbiedingsprijs €17,95 -
Zinkend AanbiedingTakazumi Easy 10 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €117,25Normale prijsEenheidsprijs €11,73/kg€130,25Aanbiedingsprijs €117,25Aanbieding -
Takazumi Easy 2,5 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €38,50Normale prijsEenheidsprijs €15,40/kgAanbiedingsprijs €38,50 -
Takazumi Easy 4,5 kg – zinkend basisvoer voor rustige koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €65,75Normale prijsEenheidsprijs €14,61/kgAanbiedingsprijs €65,75 -
Takazumi Ecoboost 1 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Normale prijs €20,95Normale prijsEenheidsprijs €20,95/kgAanbiedingsprijs €20,95 -
Takazumi Ecoboost 2 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Normale prijs €32,50Normale prijsEenheidsprijs €16,25/kgAanbiedingsprijs €32,50 -
Takazumi Ecoboost 4 kg – draadalgverwijderaar voor de vijver
Normale prijs €40,45Normale prijsEenheidsprijs €10,11/kg€44,95Aanbiedingsprijs €40,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Friend 10 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €48,95Normale prijsEenheidsprijs €4,90/kg€54,25Aanbiedingsprijs €48,95Aanbieding