Collectie: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Drijvend AanbiedingAquatic Science Champion Growth Medium 2 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €48,55Normale prijsEenheidsprijs €24,28/kg€53,95Aanbiedingsprijs €48,55Aanbieding -
Drijvend AanbiedingAquatic Science Champion Growth Medium 5 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €96,25Normale prijsEenheidsprijs €19,25/kg€106,95Aanbiedingsprijs €96,25Aanbieding -
Drijvend AanbiedingAquatic Science Champion Growth Large 2 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €48,55Normale prijsEenheidsprijs €24,28/kg€53,95Aanbiedingsprijs €48,55Aanbieding -
Drijvend AanbiedingAquatic Science Champion Growth Large 5 kg – groeivoer met 47% eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €96,25Normale prijsEenheidsprijs €19,25/kg€106,95Aanbiedingsprijs €96,25Aanbieding -
Hikari Friend Medium 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 5–5,5 mm)
Voeren boven 10 °CNormale prijs €57,14Normale prijsEenheidsprijs €5,71/kg€59,99Aanbiedingsprijs €57,14Aanbieding -
Hikari Friend Large 10 kg – Drijvend Koivoer voor Koi & Vijvervissen (korrel 8–9 mm)
Voeren boven 10 °C4.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €57,14Normale prijsEenheidsprijs €5,71/kg€59,99Aanbiedingsprijs €57,14Aanbieding -
Hikari Staple Small 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €30,41Normale prijsEenheidsprijs €15,21/kgAanbiedingsprijs €30,41 -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Small 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,29Normale prijsEenheidsprijs €12,06/kg€66,99Aanbiedingsprijs €60,29Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Medium 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €30,41Normale prijsEenheidsprijs €15,21/kg€33,79Aanbiedingsprijs €30,41Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Medium 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,29Normale prijsEenheidsprijs €12,06/kg€66,99Aanbiedingsprijs €60,29Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Medium 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €10,80/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Large 2 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €30,41Normale prijsEenheidsprijs €15,21/kg€33,79Aanbiedingsprijs €30,41Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Large 5 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,29Normale prijsEenheidsprijs €12,06/kg€66,99Aanbiedingsprijs €60,29Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Staple Large 10 kg – dagelijks basisvoer voor koi & vijvervissen
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €10,80/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Gold Large 5 kg – kleurversterkend dagvoer voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €94,49Normale prijsEenheidsprijs €18,90/kg€104,99Aanbiedingsprijs €94,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingHikari Wheat-Germ Medium 2 kg – tarwekiemvoer voor koi & siervissen
Voeren boven 5 °CNormale prijs €40,49Normale prijsEenheidsprijs €20,25/kg€44,99Aanbiedingsprijs €40,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season S 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €66,59Normale prijsEenheidsprijs €33,30/kg€73,99Aanbiedingsprijs €66,59Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season M 2 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €66,59Normale prijsEenheidsprijs €33,30/kg€73,99Aanbiedingsprijs €66,59Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season M 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €130,49Normale prijsEenheidsprijs €26,10/kg€144,99Aanbiedingsprijs €130,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season M 15 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €310,49Normale prijsEenheidsprijs €20,70/kg€344,99Aanbiedingsprijs €310,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Multi Season L 5 kg – jaarrond premium koivoer met probiotica
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €130,49Normale prijsEenheidsprijs €26,10/kg€144,99Aanbiedingsprijs €130,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth S 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €50,39Normale prijsEenheidsprijs €25,20/kg€55,99Aanbiedingsprijs €50,39Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth M 2 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €53,99Normale prijsEenheidsprijs €27,00/kg€59,99Aanbiedingsprijs €53,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth M 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €21,60/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.