Collectie: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Growth L 5 kg – premium groeivoer met probiotica voor koi
Voeren boven 15 °CNormale prijs €107,99Normale prijsEenheidsprijs €21,60/kg€119,99Aanbiedingsprijs €107,99Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color S 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €60,74Normale prijsEenheidsprijs €30,37/kg€67,49Aanbiedingsprijs €60,74Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color M 2 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs €60,49Normale prijsEenheidsprijs €30,25/kg€67,49Aanbiedingsprijs €60,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color M 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €121,49Normale prijsEenheidsprijs €24,30/kg€134,99Aanbiedingsprijs €121,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Color L 5 kg – kleurversterkend premium koivoer met probiotica
Voeren boven 15 °CNormale prijs €121,49Normale prijsEenheidsprijs €24,30/kg€134,99Aanbiedingsprijs €121,49Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Balance M 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €89,09Normale prijsEenheidsprijs €17,82/kg€98,99Aanbiedingsprijs €89,09Aanbieding -
Drijvend AanbiedingSaki Hikari Balance L 5 kg – premium dagvoer met probiotica voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €89,09Normale prijsEenheidsprijs €17,82/kg€98,99Aanbiedingsprijs €89,09Aanbieding -
JPD Fujiyama 5 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €8,99/kgAanbiedingsprijs €44,95 -
JPD Fujiyama 10 kg Medium – natuurlijk koivoer (4 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €69,95Normale prijsEenheidsprijs €7,00/kgAanbiedingsprijs €69,95 -
JPD Fujiyama 5 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €8,99/kgAanbiedingsprijs €44,95 -
JPD Fujiyama 10 kg Large – natuurlijk koivoer (7 mm, drijvend)
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €69,95Normale prijsEenheidsprijs €7,00/kgAanbiedingsprijs €69,95 -
KiGen Tosai 3 mm – premium groeivoer voor jonge koi (1,2 kg)
Normale prijs €33,00Normale prijsAanbiedingsprijs €33,00 -
Drijvend AanbiedingKiGen Tosai 3 mm – premium groeivoer voor jonge koi (5 kg)
Normale prijs €113,05Normale prijs€119,00Aanbiedingsprijs €113,05Aanbieding -
KiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (1,2 kg)
Voeren boven 15 °CNormale prijs €26,00Normale prijsAanbiedingsprijs €26,00 -
Drijvend AanbiedingKiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (5 kg)
Voeren boven 15 °CNormale prijs €84,55Normale prijs€89,00Aanbiedingsprijs €84,55Aanbieding -
Drijvend AanbiedingKiGen Kinsai 6 mm Drijvend – premium topvoer voor koi (10 kg)
Voeren boven 15 °CNormale prijs €151,05Normale prijs€159,00Aanbiedingsprijs €151,05Aanbieding -
KiGen Miori 6 mm – premium allroundvoer voor groei, kleur & gezondheid (1,2 kg)
Normale prijs €19,00Normale prijsAanbiedingsprijs €19,00 -
Drijvend AanbiedingKiGen Miori 6 mm – premium allroundvoer voor groei, kleur & gezondheid (5 kg)
Normale prijs €65,55Normale prijs€69,00Aanbiedingsprijs €65,55Aanbieding -
Drijvend AanbiedingKiGen Miori 6 mm – premium allroundvoer voor groei, kleur & gezondheid (10 kg)
Normale prijs €113,05Normale prijs€119,00Aanbiedingsprijs €113,05Aanbieding -
KiGen Marujyu Special 6 mm Drijvend met RG-92 – topvoer voor showkoi (1,2 kg)
Voeren boven 15 °CNormale prijs €29,00Normale prijsAanbiedingsprijs €29,00 -
Drijvend AanbiedingKiGen Marujyu Special 6 mm Drijvend met RG-92 – topvoer voor showkoi (5 kg)
Voeren boven 15 °CNormale prijs €90,00Normale prijs€99,00Aanbiedingsprijs €90,00Aanbieding -
Drijvend AanbiedingKiGen Marujyu Special 6 mm Drijvend met RG-92 – topvoer voor showkoi (10 kg)
Voeren boven 15 °C5.0 / 5.0
(2) 2 totaal aantal recensies
Normale prijs €179,55Normale prijs€189,00Aanbiedingsprijs €179,55Aanbieding -
Drijvend AanbiedingKiGen Manju 6 mm – eiwitarm jaarrond- en wintervoer voor koi (5 kg)
Normale prijs €84,55Normale prijs€89,00Aanbiedingsprijs €84,55Aanbieding -
Drijvend AanbiedingKiGen Manju 6 mm – eiwitarm jaarrond- en wintervoer voor koi (10 kg)
Normale prijs €151,05Normale prijs€159,00Aanbiedingsprijs €151,05Aanbieding
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.