Collectie: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Marks Koivoer Champions Edition 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €39,95Normale prijsEenheidsprijs €13,32/kg€119,85Aanbiedingsprijs Vanaf €39,95Aanbieding -
Marks Koivoer Champions Edition 6 mm Drijvend – premium koivoer voor topkoi (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €39,95Normale prijsEenheidsprijs €13,32/kg€119,85Aanbiedingsprijs Vanaf €39,95Aanbieding -
Marks Koivoer Multi Season 4,5 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €32,95Normale prijsEenheidsprijs €10,98/kg€98,85Aanbiedingsprijs Vanaf €32,95Aanbieding -
Marks Koivoer Multi Season 6 mm Drijvend – premium koivoer voor groei, kleur & gezondheid (3 kg)
Voeren vanaf 5 °CNormale prijs Vanaf €32,95Normale prijsEenheidsprijs €10,98/kg€98,85Aanbiedingsprijs Vanaf €32,95Aanbieding -
Takazumi Gold Plus 1 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €18,50Normale prijsEenheidsprijs €18,50/kgAanbiedingsprijs €18,50 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Gold Plus 2,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €36,45Normale prijsEenheidsprijs €14,58/kg€40,50Aanbiedingsprijs €36,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Gold Plus 4,5 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €61,85Normale prijsEenheidsprijs €13,74/kg€68,75Aanbiedingsprijs €61,85Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Gold Plus 10 kg – allround koivoer voor kleur, groei & gezondheid
Voeren boven 4 °CNormale prijs €122,95Normale prijsEenheidsprijs €12,30/kg€136,75Aanbiedingsprijs €122,95Aanbieding -
Takazumi Mix 1 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €18,50Normale prijsEenheidsprijs €18,50/kgAanbiedingsprijs €18,50 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Mix 2,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €36,45Normale prijsEenheidsprijs €14,58/kg€40,50Aanbiedingsprijs €36,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Mix 4,5 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €61,87Normale prijsEenheidsprijs €13,75/kg€68,75Aanbiedingsprijs €61,87Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Mix 10 kg – premium koivoer voor groei én kleur
Voeren vanaf 10 °CNormale prijs €123,97Normale prijsEenheidsprijs €12,40/kg€137,75Aanbiedingsprijs €123,97Aanbieding -
Takazumi High Growth 1 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €16,95Normale prijsEenheidsprijs €16,95/kgAanbiedingsprijs €16,95 -
Drijvend AanbiedingTakazumi High Growth 2,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €31,45Normale prijsEenheidsprijs €12,58/kg€34,95Aanbiedingsprijs €31,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi High Growth 4,5 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €54,45Normale prijsEenheidsprijs €12,10/kg€60,50Aanbiedingsprijs €54,45Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi High Growth 10 kg – groeivoer met hoog eiwit voor koi
Voeren vanaf 15 °CNormale prijs €107,95Normale prijsEenheidsprijs €10,80/kg€118,95Aanbiedingsprijs €107,95Aanbieding -
Takazumi Vital 1 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs €19,95/kgAanbiedingsprijs €19,95 -
Drijvend AanbiedingTakazumi Vital 2,5 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €39,37Normale prijsEenheidsprijs €15,75/kg€43,75Aanbiedingsprijs €39,37Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Vital 10 kg – gezondheids- en wintervoer voor koi
Voeren boven 4 °CNormale prijs €135,85Normale prijsEenheidsprijs €13,59/kg€150,95Aanbiedingsprijs €135,85Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Friend 10 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €48,95Normale prijsEenheidsprijs €4,90/kg€54,25Aanbiedingsprijs €48,95Aanbieding -
Drijvend AanbiedingTakazumi Friend Mix 10 kg – drijvend mixvoer 6 mm voor kleur en groei
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €51,95Normale prijsEenheidsprijs €5,20/kg€57,25Aanbiedingsprijs €51,95Aanbieding -
Takazumi Friend 5 kg – voordelig drijvend basisvoer 6 mm voor koi
Voeren vanaf 12 °CNormale prijs €31,95Normale prijsEenheidsprijs €6,39/kgAanbiedingsprijs €31,95 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 5 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CNormale prijs €98,25Normale prijsAanbiedingsprijs €98,25 -
High JPD Growth Shori 4 mm – 10 kg Premium Koivoer voor Groei & Kleur
Voeren bij 19 tot 28 °CNormale prijs €155,00Normale prijsAanbiedingsprijs €155,00
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.