Collectie: Drijvend koivoer
Drijvend koivoer blijft aan het oppervlak, zodat u uw koi mooi kunt zien eten en eenvoudig kunt controleren hoeveel ze opnemen. Bekijk hier al ons drijvende koivoer.
-
Aquatic Science Excellent Color Large 2 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CNormale prijs €46,95Normale prijsEenheidsprijs €23,48/kgAanbiedingsprijs €46,95 -
Aquatic Science All Seasons Large 5 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Normale prijs €68,00Normale prijsEenheidsprijs €13,60/kgAanbiedingsprijs €68,00 -
Aquatic Science Excellent Color Medium 5 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CNormale prijs €93,95Normale prijsEenheidsprijs €18,79/kgAanbiedingsprijs €93,95 -
Aquatic Science Excellent Color Large 5 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CNormale prijs €93,95Normale prijsEenheidsprijs €18,79/kgAanbiedingsprijs €93,95 -
Takazumi Zijderupsen 750 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Normale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs €26,60/kgAanbiedingsprijs €19,95 -
Drijvend AanbiedingAquatic Science All Seasons Small 2 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Normale prijs €29,95Normale prijsEenheidsprijs €14,98/kg€35,00Aanbiedingsprijs €29,95Aanbieding -
Aquatic Science Excellent Color Small 5 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CNormale prijs €93,95Normale prijsEenheidsprijs €18,79/kgAanbiedingsprijs €93,95 -
Drijvend AanbiedingAquatic Science All Seasons Medium 2 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Normale prijs €29,95Normale prijsEenheidsprijs €14,98/kg€35,00Aanbiedingsprijs €29,95Aanbieding -
Aquatic Science Excellent Color Small 2 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CNormale prijs €46,95Normale prijsEenheidsprijs €23,48/kgAanbiedingsprijs €46,95 -
Aquatic Science Excellent Color Medium 2 kg – kleurversterkend koivoer met probiotica
Voeren boven 16 °CNormale prijs €46,95Normale prijsEenheidsprijs €23,48/kgAanbiedingsprijs €46,95 -
Aquatic Science All Seasons Small 5 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Normale prijs €68,00Normale prijsEenheidsprijs €13,60/kgAanbiedingsprijs €68,00 -
Takazumi Russische Gammarus 275 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €23,95Normale prijsEenheidsprijs €87,09/kgAanbiedingsprijs €23,95 -
Takazumi Zijderupsen 300 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Normale prijs €10,50Normale prijsEenheidsprijs €35,00/kgAanbiedingsprijs €10,50 -
Aquatic Science All Seasons Medium 5 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Normale prijs €68,00Normale prijsEenheidsprijs €13,60/kgAanbiedingsprijs €68,00 -
Takazumi Zijderupsen 1700 gram – eiwitrijk extraatje voor koi
Normale prijs €33,50Normale prijsEenheidsprijs €19,71/kgAanbiedingsprijs €33,50 -
Takazumi Meelwormen 375 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €26,25Normale prijsEenheidsprijs €70,00/kgAanbiedingsprijs €26,25 -
Takazumi Russische Gammarus 110 gram – kleurversterkende lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €10,95Normale prijsEenheidsprijs €9,95/100gAanbiedingsprijs €10,95 -
Takazumi Garnalen 2-4 cm 375 gram – eiwitrijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 6 °CNormale prijs €18,95Normale prijsEenheidsprijs €50,53/kgAanbiedingsprijs €18,95 -
KoiCare Growth Plus 8 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €98,00Normale prijsEenheidsprijs €12,25/kgAanbiedingsprijs €98,00 -
Drijvend AanbiedingAquatic Science All Seasons Large 2 kg – compleet basisvoer voor vijvervissen
Normale prijs €29,95Normale prijsEenheidsprijs €14,98/kg€35,00Aanbiedingsprijs €29,95Aanbieding -
Takazumi Meelwormen 150 gram – rijke lekkernij voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €12,75Normale prijsEenheidsprijs €8,50/100gAanbiedingsprijs €12,75 -
KoiCare Growth Plus 2 kg – groeivoer met prebiotica voor koi
Voeren vanaf 18 °CNormale prijs €35,00Normale prijsEenheidsprijs €17,50/kgAanbiedingsprijs €35,00 -
Takazumi Yugen 2,5 kg – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Normale prijs €114,95Normale prijsEenheidsprijs €45,98/kgAanbiedingsprijs €114,95 -
Takazumi Yugen 750 gram – premium koivoer met immunomodulator voor topweerstand
Normale prijs €44,95Normale prijsEenheidsprijs €59,93/kgAanbiedingsprijs €44,95
Hoeveel voer geeft u?
De hoeveelheid hangt niet af van het merk, maar van het gewicht van uw vissen en de watertemperatuur. Als vuistregel:
| Watertemperatuur | Per dag | Soort voer |
|---|---|---|
| onder 6 °C | niet voeren | – |
| 6 – 12 °C | 0,5 – 1% van het visgewicht | tarwekiemvoer |
| 12 – 18 °C | 1 – 1,5% | basisvoer |
| 18 – 25 °C | 1,5 – 2% | groei- of kleurvoer |
| boven 25 °C | 2 – 3%, extra beluchten | groeivoer |
Jonge koi tot ongeveer 25 cm mogen fors meer: 3 tot 5% per dag in de zomer. En geef nooit meer dan uw vissen binnen vijf minuten opeten.